Facebookta bayanlar gününüz kutlu olsun dedim olay oldu yanlış mı dedim?

bunu söyledim ve bir kız arkadaş bayanda neymiş kadın demen gerekir dedi. ne kadar arıza tip varsa beni mi bulur hep. bu arada bayanlar ya da kadınlar ya da avratlar her neyse gününüz kutlu olsun.

Güncellemeler:
Herkes için demiyorum üzerinize alınmayın ama ya bazı kızlar kadınlar bayanlar avratlar kendinizi niye aşağı görüyorsunuz ki görenler! Bunu yapmayın lütfen! biri size bayan demiş kadın demiş ne farkeder ki bizler kibarlık olsun diye deriz ben şahsen yaş bakımından kadınlar biraz daha yaşlıdır o yüzden genel hitap olarak bayan derim bunu dedim diye kız iki bacak arasına kadar olayı getirdi. kendi kendinize kendinizi aşağılıyorsunuz yapmayın arkadaşlar!

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• bana bayan denmesinden rahatsızlık duymuyorum

-duyan varsa bilemiyeceğim

.bu tür düşünenlere ait bir site vardı, sonuna kadar okudum merakımdan dolayı.fakat yinede bayan kelimesinin kötü etki oluşturduğunu düşünmedim.sanırım kişilikle alakalı bişey.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• naziklik bakımından bayan demelisin tabiki o biraz cahildir gibi gözüküyor bayan demen lazım kadın demek daha görgüsüzce bari karı deseydin

0|0
    1|0
    • bayan dedim diye az kalsın linç edeceklerdi :(

• tamam ya bırak kadınlar sana göre diğillllll

• evet kadınlar bana göre değil ben kızlarlayım ;)

• Ne diyem mahmutmu diyem

deseydin ya la

1|0
    2|2
    • Sen dışada Wc ye de girmezsin dedim.

• :-D avratlar ha kibar feyzo.

0|0
    0|0
  • Teşekkürler çok kibarsın da :D O arkadaş da kadın deseydn kız dicektn derdi bence :D

0|0
    1|0
  • Kadın cinsel ilişkiye girmiş dişi bireylere denir. Niye bu hitap şeklinde ısrarcı bilmiyom. Tamam sevişmissin anladık deseydin

1|0
    0|1
  • kadın demelisin çünkü bizim cinsimizi kız ve kadın diye ayırıyorlar feministlerde bir zara bakılarak böyle bir ayrım yapıldığı için çok rahatsız herkese kadın denilesinden yanalar (yanayız)

0|0
    0|0
    • inan bunu söylerken böyle anlaşılacağı aklıma bile gelmedi bence hiç gerek yok sizler bayan ya da kadın olarak takılmayın böyle şeylere.

• Maalesef muhendis olunca derin bir insan olamiyorsunuz :( zaten edebi seyler bunlar pek kafaniz basmaz ama her insan ogrenmeli cahillik ayip degil ki

• Hakaret üstüne hakaret demek :) Ozaman sizi 3 evetle uğurluyoruz efendim.

• Doğru demiş :D no bayan yse kadın :D

0|0
    0|0
  • doğru demişsin. o onun arızasızlığı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Demek ki o kadın olmuş :P

0|0
    1|0
  • sandalyeden düştüm güleyim derken alemsin ya :D :D boşver sen kafana takma ya var öyle tipler çok

0|0
    3|0
    • kardeşim ben iyi niyetimle günlerini kutladım ama bir dövmedikleri kaldı :D

• Dönemindedir sallama :))

0|0
    2|0
    • hepsi kafayı yemiş brolar boşverdim gitsinler :D

• Bizim garılar böyle gardaş

0|0
    3|0
  • bi yıgın ezik ciddiye alma

0|0
    2|0
Yükleniyor...