Kızlarda kol ve bacak kası

arkadaşlar voleybol oynuyorum 2 aydır , smaçlarım güzel. işte smaçör olmak istiyorum bunun için barfiks falan yapmaya başlasam mı ? daha kuvvetli olması için? çünkü hatalarım var bunlardan birisi de yamuk vurmam ve sert vuramamam. Ayrıca koşu yapıyorum bu da bacak kası yaparsa hoş durur mu ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende voleybol oynadım yani genelde bileğinin üzerine çalışman lazım bileğinin güçlü olması lazım yani 5 sene oynadığım için biliyorum bunları ve olduğun yerde sanki sandelyeye oturuyormuş gibi eğil kalk düz bir şekilde ellerin ilerde bu bacak kasına iyi gelicektir en iyi ve kolay şekilde öyle kas olur bacaklarında :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bel üstündeki bölgelerdeki (yani, kol, omuz, sırt ve karında) kaslar bence itici görünüyor.

Kadının tüm kadınsılığını alıp götürüyor. Böylesi çekici gelmiyor doğrusu.

Ama bel altındaki bölgelerde durum farklı. Oralarda ki kas kadında çok güzel olabiliyor.

(Ancak o da çok abartılmamalı)

0|0
    0|0
  • Sıkı bacak hoşda kol kası hoş gelmiyor bana birde voleybolcular geniş omuzlu oluyorlar hiç estetik durmuyor erkeksilik katıyor bana göre

0|0
    0|0
  • Sadece bir top al geç duvarın karşısına kolların yoruluncaya kadar smaç çalış biraz dinlen devam et basketboldada ilk başlayan kişiler topu potaya yetiştiremez koşu yapmak iyi zıplamanı ve bacak kaslarını geliştirmek istiyorsan ip atla basketbolcu tavsiyesi uymalısın bence :)

0|0
    0|0
  • arkadaş hem sporcu olacam diyosun hem başarılı olmak için yapman gerekenler beni çirkinleştirirmi diyorsun, sen önce bir karar ver ne olmak istediğine. ayrıca yamuk vuruyorsun ve güçlü vuramıyorsun, pardon ama sen nasıl bir smaçörsü:))

0|1
    0|0
  • fazla abartmadıkça evet

0|0
    0|0
  • tabi öyle tarz sporlar yapabilirsin özellikle yüzmeni tavsiye ederim oda etken katar yani

0|0
    0|0
  • ağırlık fazla çalışma atikliğini azaltır. koşuya devam. koşu yeterli olur

0|0
    0|0
  • kesinlikle harika olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...