Birisiyle zorla cıkarmısınız?

(bayanlara soruyorum ama erkeklerde yorumlayabilir)

Hayatınızı ele almis birisiyle cıkarmıydınız ?

Bir zamanlar seviyordunuz birbirinizi sonra anlasamadınız ve

ayrılmak istediginiz ama bu sefer erkek kabul etmedi bunu.

Onunla hic birsey yasamadiginiz icinde erkegin elinde

ondan haric bir kac tehtit edebilme konusu var.

Erkek zorla cıkacaksın benimle bu gittigi yere kadar gidecek, olacaklarda olacak der sonrada siz ona iyi davrandıgınızda yumusar ve onu ciddi anlamda demedim der. Sizi suclar sen bana iyi davran hersey gecicek der.

Bu durumda ne yapardınız ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o adamın ağzına tüküreyim. Kendisini istemeyen biri ile neden bu kadar zorlayabilir ki bir insan? Hem kendini küçük düşürüyor hem de erkek ırkını! İşte bunun gibi adamlar yüzünden bizim Türk kızları da karşısına gerçekten değer verebileceği bir erkek çıktığında saçma sapan davranışlar sergileyip o erkeği elinde tutma ve ona değer verme gibi kısaca sahiplenme gibi yapılması gereken davranışları sergilemiyor. Kısacası bir köpek gibi görüyor ve o erkeğe bir köpek gibi davranıyor. Bu lafım hem kadınlara hem de erkeklere...

Eğer karşı taraf sizden kişiliğinizi çalmaya kalkarsa direkt çekin fişini...Yol verin gitsin! Kim olursa olsun burnu sürtülmeli ve egoları yumruklanmalı!

1|0
    0|1
    • keske o dediklerini yapabilsem ama artik susmam gerek diye düsünüyorum cünki ne yapsa nede etse ben ona kotu davrandigim an hayatimi mahvedicek ve ozamanda bana hic kimse bakmaz belkide o benimle bunu yasamak istedigi icin beni kötülicek yani cikmaz sokaktayim su an ölsem daha iyi

• öyle insanlar var sadece insan görmesini bilecek sen kendi adinda haklisin yanlis bir insanla yola cikmissin bende öyleyim insanlara güvenemiyoruz artik güvencimi bende yitirdim ama insallah hersey duzelicek ben kendime zaman verecegim ya zaman beni alip götürecek ya da bu hayattan vazgececegim müdürüm.

• Hayattan vazgeçmeyi unut müdür. Hiçbir şey yapamıyorsan yeni bir dünya keşfet. Ne bileyim bir hobi edin. Bak mesela ben profesyonel serbest dalgıcım. Alırım tüfeğimi, giyerim kıyafetlerimi 20 metre derinlikte agaşona yatar balık peşinde palet çırparım. 4-5 saat denizin dibindeyimdir. Sonunda kanım soğur(32-33 Derece gibi) cildim mosmor olur. Hipotermi arefesinde avımı sonlandırırım. Harley Davidson motor aşkımdan 1 yıldır maaşımın tamamını bankaya atıom mesela. Sen de yap bişiler iyi geliyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar sinirlendikleri zaman içindekileri söylerler ve yalanlarla beraber doğruları da söylemek kaçınılmaz olur. Klasik cevapları da onu ciddi anlamda demedim.

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin öyle bir şey yaparsa savcılıkta görüşeceğini söyle... 25-29 yaş arası doğru mu? ve bu tehditte bulunan kişi bu yaş aralığında mı?

16-17 yaş hareketi bunlar...

0|0
    0|0
    • 28 yasında o ben 25

• özelden ulaşır mısın...

• Dostum tehditin ne oldugunu biliyomusun kiz ortada kalirsa sahip cikacakmisin bilip bilmeden savcilik deme

• Boşver yorma kafanı bunlarla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kuzenimin başına geldi psikopata dönüştü eski sevgilisi kız sünepe davrandıkça çocuk bunu kullandı en sonunda da kuzenim çıldırdı çocuğa seni de öldürürüm ben de ölürüm dedi gözü döndü resmen çocuk kuzenimin ciddiyetinden korktu bide yeni sevgilisiyle o çocuk ve kız arkadaşı karşılaştılar kuzenim çocuğa saldırmış çok şükür kurtuldu o manyaktan

0|0
    0|0
    • aynen baskasıyla cıkmama izin vermio hemen herseyi bozuyor

• güçlü dur ciddiyetini anlasın o zaman gör bak bir halt yiyebiliyor mu.. üste çık derim ;)

• bir erkeğin beni tehdit etmesini izin vermem. ne konuda tehdit ediyosa onu ucunda neolursa olsun itiraf eder onun elinekoz bırakmam kimseyle zorla bir beraberlik sürdürmemm

0|0
    0|0
  • Tehditle, zorla ilişki yürütmeye çalışan erkek aşık değil saplantılıdır. Sağlıklı bir tavır değil bu. Hemen uzaklaşmalısın bence

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yaşamamssn keneden sölüosn dha neyin tehdidni edio anlamadm

0|0
    0|0
  • neyle tehdit ediyor tam olarak?

0|0
    0|0
    • bi kac resmim var ve ses kayıtı benden habersiz kayıt ettigi

• ee ölene kadar bu manyağın oyuncağı mı olacaksın? ailen öğrenirse tabii ki üzülecek kızacak ama sen onların güvenini sevgisini tekrar kazanabilirsin. herkes hata yapar. bunu ailen de biliyor. bana sorarsan o adamla bir şey yokmuş gibi konuşmaya devam et ama git şikayetini yap. tehditlerini de göster. ailenin tepkisinden çok çekiniyosun korkuyosun anlıyorum ama şantajla yaşamak daha zor. en azından yaptıklarının bedelini öder manyak.

• öleyim ya ciddi ciddi ölsem de kurtulsam

Yükleniyor...