Yardımcı olun lütfen yaa :)

Sevdiğim bir çocuk var aynı sınıftayız. Aslında daha önce aklımın ucundan geçmezdi böyle bişey ama iki gün önce onun benden hoşlandığını duydum arkadaşıma anlatırken onların duyduğumdan haberleri yok. Bende saf ayağına yattım belli etmedim. Düşününce hoşlandığım çocuk hep yakınımdaydı bunca zaman ama ben onun sevebileceğini düşünmedim açıkçası. Arkadaşımın ağzını aradım o konuda bisey söylemedi.Çocukta soğuk davrandı bugün anlamadm. Ama ben o çocuğu kaybetmek istemiyorum ona yakın mı davransam soğuk mu bilemiyorum ama uzaklaşmasın benden. bir arkadaştan ondan bana mesaj atmasını istedim numaramı alsn kaydetsin ordan diye çekiniyo istemeye. Başka ne yapmalıyım fikir verirmisinz lütfen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne zaman senin olduda kaybetmek istemiyorsun git söyle direk

0|0
    0|0
    • O anlamda söylemedim yani hislerinden vazgeçmesini istemiyorum demek istemiştim. Ben söyleme işini ondan istiyorum

• yakın davran o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• delikanlılık sadece erkekten beklenmez cek kolundan sahiplen benim aşkım de kimseye yedirme

0|0
    0|0
  • Kız İsminin Baş Harfi Ö'mi Senin :D

0|0
    0|0
    • Hayır beklediğin kişi değilim maalesef :D

• Ah Ah Bendede Aynı Duruma Benzer Şey Var :D Ya Kızla 2 Dönemdir Bakışıyoruz Lise 2 Öğrencisiyiz Birde Aynı Sınıftanız Fazla Konuşmuyoruz Sadece Bakışmak Var :D Birde Kız Biliyor Ve Ark Gitti Konuşmaya Oda Sınıftan Aşkmı Olur Dedi Neyse Bende Sevdiği Şeyleri Yapmaya Çalışıyorum Deminin Hayranı Bende Bilerek Dinliyorum Onunda Hoşuna Gittiğinden Eminim :D Sence Bu Benden Hoşlanıyormu :D Sen Kızsın Bilirsin :D Bakıyor hep bakıyor :D

• İlgilenmese seninle bakmaz umursamaz. Cesareti yoktur utanıyodur ona yakın davran belli et duygularını bu çocuk beni kesin seviyo yaa desin sana adım atacaktır. Eminim onu bekliyo bakmayla bişey olmaz yaklaş biraz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...