Kapat

Sevdiğinizi itiraf elemekden korkarmısınız?

Onu çok seviyorum,sevgimin karşılıklı olduğunu düşünüyorum :) o çok çekingen biri,her fırsat da yüzümü güldürmeyi,beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi beceriyor,peki ya ondan önce ben itiraf etsem sevdiğimi?bir kadının aşkını itiraf etmesini nasıl karşılarsınız?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kızı erkeği yok bu işin .

Şimdi bu çocukla konuşacaksın evet derse hayatına nasıl bir artı katacak, hayır derse hayatını ne kadar eksi yönde etkileyecek. Bunun muhasebesini yap

,Evet derse hayatım değişecek dediğini duyar gibiyim. Demek ki konuşman gerek

Tabi birde insanların yenik düştükleri egoları var. Ya Hayır derse ? Derse desin ne kaybedeceksin ? Yine bir durum analizi yapalım hemen. Hiç konuşmazsan o senin içinde bir ukte kalacak ve hayatın bu aldığın karar doğrultusunda şekillenecek.

Bırak hislerini söylemekten çekinmeyi , teklifini kabul etmeyeceğine adın gibi emin olsan bile konuşmaktan vazgeçme.

Hayatta söylemek istediklerini, duygularını, sevdiğini söylemeyi erteleme. Çünkü hayat planlandığı gibi gitmeyebilir, yarın hiç olmayabilir

1|0
    0|0
    • cevabın için teşekkürler :) şimdi bir düşünüyorum da hayır derse çok kötü olur,aynı ünideyiz her gün karşılaşıyoruz,çok üzülürüm,ama dediğim gibi hayır diyeceğini inanmıyorum :) hem haklısın ertelememek gerek,yarın başımıza ne geleci belli değilken

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşırı emin değilsen etme. Çok eminsen de net anlayacağı şekilde zarf at, randevu teklif et, başbaşa güzel vakit geçirip onun etmesi için uygun ortam oluştur ama bence direk olarak sen açılma.

1|0
    0|0
    • anladım :) teşekkürler cevapladığın için

Kızlar Ne Diyor 2

• aşkını itiraf etmek sadece erkeklere özel bir davranış olarak algılanıyor ama kadınlarda aşkını itiraf edebilir bence önemli olan kadın veya erkek olmak değil önemli olan cesarettir. eğer onun esareti yoksa belki de seni kaybedebileceğinden açılmıyordur. onu cesaretlendir ilk önce onun söylemesini bekle. konuyu aşka getir. onun duygularından emin değilsen sakın söyleme hislerini. ama eminsen ve sadece çekindiği için söylemiyorsa sen söylemelisin

1|0
    0|0
    • teşekkürler cevapladığın için :) karar vermem de yardımcı oldunuz

• Çok doğru değil ya sonuçta cesaretli olup söylemesi gereken o çok utanıyorsa çocuğun açılmasına yardımcı ol senden hoşlandığına dair ufak mesajlar ver :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...