Dumble ile calisma yardim...

Arkadaslar bugun kipadan 5 kiloluk 2 tane dumble aldim.

5Kiloluk dumble ise yarar mi?

Birde bana bir set felan verirmisiniz evde yapaicam.Simdiden tesekkurler.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• alakası bile yok her gün düzenli çalışırsan yeterli proteinide alırsan 3 ayda gözle görülür değişim olur..

0|0
    0|0
    • Tesekkurler arkadasim.

• Googleden baktimda bodyforumdan guzel bir set buldum onla baslicam tesekkurler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeksin 5 kg ile 1 ay çalışırsın anca ciddi hedeflerin varsa 10 kgye kadar çık ama kas yapmak istiyorsan 12-10-8 tekrarlı 3 set halinde çalışman gerektiğini düşünsek sadece 5-10 kg değil 5-8-10 gerekir mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dumbell ile kas hacimi sağlanmaz.

Halter barları ile ağır kilolar kaldırırsan kasların hacimlenir.

Dumbell hareketi sadece sertlik kazandırır.

Sert ama hacimsiz kasların da amele vücudundan farkı yoktur.

0|1
    0|0
    • Kendinden biliyorsun sanirim tesekkurler.

• 20kglık dumbell ile çalışma, yeterli hacim aldıktan sonra yapılır zaten.

Hacimin de, halter barına yüksek ağırlıklar takılarak gerçekleştiridiğini yazımın en başında belirttim.

Daha dumbell ile nerelerini çalıştırabileceğini bilmeyen bir insandan spor yapmayı öğrenecek değilim.

• Neyse tesekkurler yinede.

• body forumtr den bulduğun programı sürekli kullanma . Birde her ay kilolukları mutlaka artır kilo başına en az 1.5 gram protein almalısın başarılar

0|0
    0|0
  • arkadaşım nereyi çalıştırıcan ona göre açıklama yapabilrim ;)

0|0
    0|0
    • Gerci nereler cal isiyor bu dumble onuda bilmiyorumda kol kasi felan olsun yani pazu mazu anladin iste.Bu arada cok saol cevap icin

• kaptan kol kası şişsin istiyorsan iki dambılı kaldırıyorken aralarını acarak kaldıracaksın ama geniçe olsun yuvarlak olmasın istiyorsan elleri birbirine daha yakın tutuyoruz ...eğer bunlara uymadan kısa surede kol kası yapmak isityorsan aç bacaklarının arasını orayaindir kolunu orada aç kapa yap koluna dambıl la beraber etkısını 1 haftada görürsün unutma 5 kilo iyi kol kasları için çok tekrar az ağırlık yapmalısın ...Başarılar :)

Yükleniyor...