Bir Kadının mesleği bir erkeğin ona bakış açısını etkiler mi?

Bir kadının mesleği, erkeğin ona bakış açısını etkiler mi?

• Evet etkiler
    69% (146)65% (106)67% (252)Oy Ver
  • Çalışan kadınlar aile kurmaya uygun mesleklerde olursa erkekler ciddi düşünür
    21% (44)22% (36)21% (80)Oy Ver
  • Hayır etkilemez
    10% (21)13% (22)12% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
37|37

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 36

• buyuk bir sirkete calisan iyi bir geliri olan bir kadin dusun ve yanindada kebabpcida calisan bir adam :) ve simdi o adamin gurunu dusun, ve ben bir erkek olsam oyle bir kadinin altinda ezilirdim :) piskoljikmen, onurum, gururm, her turlu evlenmeye teklif bile edemem

0|0
    0|0
  • Kötü yonde etkiler bence , cok guzelden korktuklari gibi cok zengin ve kariyer sahibi kadinlardan da korkarlar. Bence..

0|2
    0|0
    • sana katılmıyorum.aksine ben bu tür kadını çok rahat taşırım arkadaş.Benim için zenginlik ve kariyer hiç önemli değil. Esas olan kadının karakteridir, erkeğine bunları koz olarak kullanıp kullanmadığıdır.Eğer kadın bunları kocasına koz olarak kullanmayan biri ise ben kadınımla gurur duyarım.Hiç ezilmem ve korkmam .

• cok zengin ve kariyer sahibi bir insan evet fakir bir erkeği etkileye bilir hemde fazlasi ile.. ama tümünü degil. fakir oglan zengin kadin evlendi. kadin aliyor 10 bin tl maas ya da aylik kazanci erkek asgari ücretli... ilkbaslarda herşey güzel. yarin öbürgün bir tatsizlik ciktiğinda bir arkadas yemeğinde ya da toplanti vesaire. düşünsenizze kadinin dediği lafi benim aldiğim arabayla geziyorsun ya da benim aldiğim evde oturuyorsun diye...

• Doğru. Erkek kaldıramaz bunu ve her kadın kendinden güçlü erkek ister.

• Etkiler. Başarılı kadınlar erkeklerin çok dikkatini çeker..

1|2
    0|0
  • Etkiler

0|2
    0|0
  • şunu söyliyim biz kadınlar sizin kadar maddiyat odaklı değiliz. tam tersi bilinir bu aslında en çok erkek kısmı bakar mesleğe vs.

eskiden varlıklı ii aile kızı seçerlermiş

şimdi ise iyi kariyer sahibi.kadınlar saftır aslında sevdiği an meslek falan hiç gözü görmez. çoğunluk böyledir.

1|1
    0|0
    • Benim çevremdeki kadınlar hep doktor ya da mühendis ya da ne bileyim avukat erkeklerin peşinden gitmiştir. Kadınlar da mesleğe bakar, hem daha çok. Not: Bununla igili olarak pollemik.com sitesinde bir anket dahi yapmıştım. Sadece kişisel gözlemlerime dayanarak söylemiyorum yani. :)

• Etkiler yani..

0|2
    0|0
  • tabiki de etkiler. mesela empati kurulacak olursa bir erkeğin de mesleği bir bayan için sayılabilicek kriterlerinden birisidir

1|1
    0|0
  • Soran bir erkek olduğuna göre siz de cevap vermek ister misiniz? Merak ettim.

0|2
    0|0
  • Evet etkiler.

0|2
    0|0
  • Etkilemez,sonuçta sevecekse pavyondakini de sever.

0|2
    2|2
    • sen öyle san...

• aşk bu otada konar bokada... sen sokakta gördüğün her fistik gibi kizi sütten cikmiş ak kaşik mi saniyorsun. kim bilir kimle ne haltlar yedide cikti sokaga tümü için söylemiyorum. ne kizlar var bildiğim görsen namus abidesi ama gece olunca iş baska tabi...

• Evet etkiler

0|2
    0|0
  • A: Evet etkiler

0|0
    0|0
  • Etkiler bence. Erkek bence kadindan dusuk bir meslege sahip olunca, kendi ister istemez ezik hissedebilir, yetersiz hissedebilir.

0|1
    0|0
    • Maalesef yüksek statüdeki kadınlar da düşük statüdeki erkeklere bakmıyor pek. Yoksa niye istenmesin?

• Etkiler tabiki de bir erkek pavyonda çalışan biriyle mi yoksa memur olan biriylemi hayatını kurmak ister Sence

0|1
    0|0
  • etkıler mı etkilemez mı

0|0
    0|0
  • Her şey maddiyat olmuş..

0|0
    0|0
  • bencede etkiler

0|0
    0|0
  • Mesela hukukçulara pek yanaşmıyorlar bildiğim kadarıyla

1|0
    0|0
    • elde ne var ne yok bosanirken alacaklar diye olabilir mi dersin. yine maddi cikar söz konusu :D

• Çok sacma kadının işine bakıcaksa o ilişki hiç başlamadan bitsin

1|0
    0|0
  • Etkiler mesleği olan kadinlar olnayanlardan 1 adim ondedir meslegi olanlarda guzellik aranmaz :)

0|0
    0|0
  • bakış açısından çok aradaki uyumu etkiler davul bile dengi dengine hesabı

0|0
    0|0
  • kompleksli olursan etkiler ama ozgur dusunursen etkilemez.

2|0
    0|0
  • Tabi ki etkiler. Bir manken ya da hostes eşin olduğunu düşün.

0|1
    0|0
  • Evet etkiler.

0|1
    0|0
  • tabi kisi etkiler

0|0
    0|0
  • Etkiler. Statü önemli

0|1
    0|2
  • Mutlaka etkiler.

0|0
    0|0
  • evet etkiler

0|0
    0|0
  • tabiki etkiler bin türlü meslek var,ne iş yaptığına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Meslekten mesleğede fark vaar :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 37

• etkiler tabiki kuaförse muhtemelen gevezedir mesela doktorsa anlayışlı olabilir ya da öğretmense falan bu gibi şey

1|1
    0|0
  • Kötü yöndede etkileyebilir.

0|1
    0|0
  • Mesela doktor veya savcı falansa bayaa bir etkiler

0|1
    0|1
  • konsomatris değilse etkilemez

0|1
    0|1
  • artık hayat şartları değişti, tek bireyin çalışması geçinmeye yetmez. yetmiyor... hem çalışan bayanlar parasına daha sadık oluyorlar. bu sebeple çalışan bayan daha muktedir bence. ama meslek olarak hemşirelik biraz sıkıntı yaratabiliyor.

0|1
    0|0
  • para konusunda ise evet oda geçim şartları yüzünden yoksa elime kazandığım para fazladan bana yetiyorsa eşimin çalışmasını istemem açıkçası ama giyim kuşam konusunda ise bir meslek hariç etkilemez ben mesela banka da çalışan kadınlara hastayım giyimleri o kadar hoş insanın bir anda içi gidiyor

0|0
    0|1
  • evet etkiler

0|1
    0|0
  • Olaya maddesel bakanlar icin evet ama olaya farkli gozle bakanlar icin sanmiyorum

0|0
    0|1
  • Acıkcası cok guzel ve meslegı olmayan kendını gelıstırmemıs okumamıs bır kadındansa ; Kıbar,zarif,naif ve gercekten karıyerlı meslege sahıp bır bayanı tercıh ederım. Benım karıyer konusunda belırlı meslek krıterlerım de var acıkcası bır ogretmenle de evlenmek ıstemem. Uyusamayacagımızı dusunurum

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın candır <3

0|1
    0|0
  • Etkilememelidir Sonuç da helal olarak düzgün kendisinin sevdiği bir iş ise bir söz dememiz yanlış

0|1
    0|1
  • Iste bu yuzden lise den mezun oldugumda uni sinavina hazirlandigim kizla bir iliskim var ve cok seviyorum kimin ne is yapicagi belli degil ben etkilemez diyorum

0|0
    0|0
  • Ağa ne iş yaptığına bağlı sonuçta hayat kadınları da bildiğin devlet memuru gibi yani sigorta belli bir mesai saati flan biliyosun yani meslek önemli.

0|0
    0|0
  • şimdi kadın evlere temizliğe gidiyorum derse etkiler ama bla blada yönetim kurumundayım derse tabi etkilemez

0|0
    0|0
  • Öğretmen kadınlar çok tercih ediliyor. Hem okumuş hem de boş zamanı görece fazla. Ev işi yapacak ya, erkek zihniyeti işte. :)

0|0
    0|0
  • Hayır etkilemez

0|0
    0|0
  • Etkiler

.

0|0
    0|0
  • etkiler tabiki.

0|0
    0|0
  • Statü önemli değil ama mesleğin çeşidi etkiler bence..

0|0
    0|0
  • Etkiler tabi ya

0|0
    0|0
  • etkiler :)))

0|0
    0|0
  • Çalışmaması daha iyi :P

0|0
    0|0
  • görüşe bağlı benim için etkilemez

0|0
    0|0
  • etkilemez olur mu ya, herkes için etkiler kadın erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|1
  • çaışan kadın pas tutmaz..

0|0
    0|0
  • ikisininde ortası

0|0
    0|0
  • benden fazla para kazanıyorsa etkiler abi.. etkilemez diyen yalan diyor...

0|0
    0|0
  • etkilior malesef

0|0
    0|0
  • Mesleğe göre değişir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...