Otomatik vites araba kullanan bayanlar hakkında ne düşünürsünüz?

otomatik vites araba kullanan bayanlar hakkında ne düşünürsünüz? şimdi düzde kullanıyorum ama otomatiğin zevkini alınca düzle uğraşmak saçma geliyor

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• on numara bide vitesle ugraasmıyolar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• manuel süren kadının kıymetini bilin. çünkü o manuel kullanırken dik yokuşta araba kaldırabildiği gibi, ilişkisinin en dik yokuşunda, o dönemi çok iyi kaldırır.

0|0
    1|0
  • Manual araç seviyorum. Olmayan kız arkadaşımda manual kullanmasını bilirse mutlu olurum :) alkollü gecelerde şöförlük yapar :)

0|0
    0|0
    • ne düşünürsünüz diorum ben

• yapamazsın zaten :hıh: :P

• he he

• Ya bu işin bayanla bayla alakası yok ki. Bak babamın arabası vitesli benim araba otomatik vites ikisinin de yeri ayrı. :)

0|0
    0|0
  • yaa ayanı erkeği yokki onun. İstanbul gibi biyerdeysen düz vites hamallık oluyo. trafikte 1-boş 1-boş.. en iyisi otomatik vites kalabalık şehirde. ama düzde uzun yolculuk daha zevkli tabi

0|0
    0|0
  • otomatikte bayanlar tam otamatik işte bırak o gitsin bizim burada e190 kullanan bayan var daha erkeklerde öyle birini görmedim

0|0
    0|0
  • kadına yaşıyor özellikle boğaz köprüsündeki kareler koleksiyon yapılacak cinsten :D

0|0
    0|0
    • yakışıyor demek istedn heralde

• evet öylede dedim o_O yanlış yerlere çekilmesin sıkışıklıta ayağına oje sürenler falan gördüm kadın milleti işte tek ayağını dışarı bırakanıda 2 kere gördüm misal ama çoğu toplar bacağını koltuğa sürer vsvs bir sürü şey

• baba parası acemi :D

0|1
    0|0
  • İmkan varsa otomatik kullan ya hele ki büyük şehirdeysen dur kalk dur kalk bıkıyor insan artık.

0|0
    0|0
    • heh işte bende ondan dolayı

• İstanbul da kullanıyorsa normaldir o kadar trafik de debriyaj gaz fren yapmak dan iyidir

0|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...