Hayvanları seviyormusunuz? mesela yazları kapının önüne enazından bir kap su koyuyormusunuz

Ve bu resim hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim. Belki daha önce gördünüz link

Güncellemeler:
Sanırım pek ilgilenen yok :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanlar bu dünyada belki de en sevdiğim ve saygı duyduğum tek canlı türü..

Fedakardırlar, cefakardırlar, dostturlar, karşılıksız severler..

Apartmanın bahçesinde sadece yaz değil kışın bile bir kap su ve bir kap mama her zaman bulundururum..Ayrıca çantamda da bir poşet içinde mama bulunur yolda gördüğüm pisiciklere veririm..

Yemek artıklarını, yemek sularını asla dökmem içine ekmek doğrayarak muhakkak bir kap içinde bahçeye indiririm..

Onların yediğini ve yedikten sonraki mutlu yüz ifadelerini gördükçe ben yemiş ve doymuş gibi olurum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayvanları genel olarak sevmiyorum. Ama onlara karşı herhangi bir nefretim ya da acımasızlığım yok. Giriş katta oturduğumuz için kedisi bol oluyor bahçenin. Suyu, sütü ve bazen mamasını götürüyorum. Özellikle yavruları olduğunda dayanılmaz oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Ben koyuyorum kapla su özellikle yazın

0|0
    0|0
  • Seviyorum, özellikle kedileri. Yazın balkonda yemek yiyorum. Kaldığında da kedilere seslenerek veriyorum.

0|0
    0|0
    • Aynen :) bizim ordada var. Ben besliyordum yavruları var diye yemek veriyordum hergün. Bigün bir baktım yuvalarında öylece yatıyorlar annesi ile 2 yavrusunu veterinere götürdüm foldiol müydü neydi tarımda kullanılan kuvvetli zehirle zehirlemişler götürmeme rağmen öldüler bizim orda bir laf vardır kedi öldürenin iki yakası bir araya gelmez derler

Erkekler Ne Diyor 1

• kedileri çok severim çokda alırım severim köpeklerden küçükken baya korkardım sonra bir anda içim ısındı ve şu an onları da çok seviyorum sdace dokunamıyordum dün gece yanıma yaklaşan bir köpeğin başını okşadım ve uzandı önüme ve gideceğim yere kadar benimle yürüdü yani onlarda bir dost olabilir bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...