Extrem Sporlara Nasıl Başlayabilirim?

Extrem Sporlara Nasıl Başlayabilirim? Yani nasıl oluyor bu iş ne kadar para gerekiyor bu grublara girmek için ne lazım kısaca anlatır mısınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tür bir extrem mesela? Dağ bisikleti istiyorsan mesela 700-800 lira gibi bir bütçeyle gayet güzel bisiklet alabilirsin. Çok da güzel bir spordur inan bana. Hemen hemen ülkenin her yanında bisikletle ilgilenen gruplar bulabilirsin. Daha sonra mesela ben urban paten yapıyorum,yani şehir içi paten,trafikte falan,bambaşka bir heyecanı var. Bulunduğun şehirde rampa falan varsa agresif paten yapabilirsin. Kaya tırmanışı tarzı birşeyler istiyorsan ekipman da bulacak grup da biraz sıkıntılı ama o da çok zevkli... Ne tür bişe aradığını söylersen daha kolay yardımcı olabilirim...

0|1
    0|0
    • ya hacım mesela ben 1 tane degil 2-3 hattta 4 tane yapmak İstiyorum Özellikle mesela Kaya Tırmanışı Dagcılık tarzı sora Rafting olabilir Paraşüt atlayışı o tarz şeyler istiyorum adrenalin yüksek oldugu sporlar istiyorm

• Şehrinde üniversite var mı? Ya da üniversite öğrencisi misin? Pek çok üniversite içerisinde adrenalin sporları klüpleri barındırıyor. Daha sonra mesela eskişehir'deydi sanırım tam emin değilim,THY'nin havacılık kursları var,paraşütle atlamadan planör uçurmaya kadar pek çok alanda ders alabilirsin...

• Üniversite varda üniversiteye gitmiorm...

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce bu tür sporların belli bir yeri vardır ama çok yakınında olmayabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dağ-tepe yürümek için iyi bir ayakkabı örneğin salomon

arkadaş grubu yeter

0|1
    0|0
    • İşte o yok malesef benm arkadaşlar çok sıkıcı işleri güçleri barlarda karı kızarla ugraşmak ya cafelerdeler ya barlarda yani özentilik yapıyorlar bana göre degil o hayat :D

• Tşkr ederm :)

• Kendi grubunu kendin oluşturacan heralde

0|1
    0|0
  • Sadece para lazım paran varsa girersin her exrem spora :D

0|1
    0|0
  • hangisine mesela ?

0|1
    0|0
    • Mesela dağcılık rafting paraşüt atlayışı sadece 1 tane değil 3-4 tane yapmak istiyorum

• Facebookta gruplari var oyle basla

• nasıl gruplar onlar isimleri ne ?

• Tam olarak ne yapmak istediğine karar vermelisin. ilk bir dalda başlayıp orda geliştikten sonra farklı dallara geçersin... eğer bütçe varsa off-road u tavsitye ederim...

0|0
    0|0
    • yok o kadar bütçe yok ben daha çok dagcılık rafting paraşüt atlayışı yapmak istiyorm

• ben 2 senedir yapıyorum 16 yaşında başladım dag bsikleti alım kendime 900TL ye çıkmadıgım dag yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...