Cumhuriyet kadını :)

Sözcü son zamanlarda kamoyunda çok konuşulan Facebook ve Youtube'nin kapatılma konusunu halka sormaya çalışırken bir kadının cevabı karşısında neye uğradığını şaşırdı.

video : link

haber : link

sırf kadının giyimine bakıp, iktidarı kötüleyeceğini sanan sözcü medyası işte.. yazık. böyle rezil olursun işte. helal teyzem. konuş.

siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel olarak rte yi seviyorum ama tayyip gittiği zaman akp ni,n büyüsünün bozulacagını düşünüyorum aslen milliyetci biriyimdir ama yaptıklarını bende seviyorum ama sunuda eklemek istiyorum eğer bu ülkeyi geliştirmek iyi bir noktaya getirmek istiyorsa hizmeti bırakıp üretime geçmesi lazım hiç bir gelişmiş ülke yoktur ki hizmetle bir yere gelen hepsinin bakarsan teknolojisi yüksek üretim yapabilen milletler ama malesef bizim ülkemizde bu yok asfalt ları kazı tekrar yap oraya buraya köprü kaldırımları kaz tekrar yap oraya buraya sosyal tesis tamam yaptıgı üretimler var ama yeterli dğeil ya

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• cumhuriyet kadını nedir yaw! ben de bunu anlamış değilim..yeni yeni türeyen bir şey.

saçı açık,döpiyes giyinen bir kadın görüp aa işte bu cumhuriyet kadını mı deniliyor! ee o zamn kurtuluş savaşında ülkesi için savaşan kadınların cumhuriyetle alakası bile yoktur o zaman..

ne saçma bir terim böyle cumhuriyet kadını filan bilmem ne!

sözcüyü zaten demeye gerek yok..bazı haberleri dışında beş para etmez bir gazete işte...

1|2
    0|2
    • ben de anlamıyorum Cumhuriyet insanı, Laik insan falan. sırf gıcıklık olsun diye koydum başlığı :)

• doğru söze ne hacet +1

• aklı başında bir insanoğlu başçalanı savunamaz... nedemek kimsenin alamadığı kararlar almıştır tamam yol yaptı metro yaptı marmaray yaptı ama halkı böldü ötekileştirdi dini inançları kullanarak insanlarla dalga geçti ona ananı al git buna babanı sat onu kapatırım bunu yakarım sen kimsin böyle bir şey yatsınamaz herşeyi geçtim belediyede şöförlük yaparken siyasete atılıp ucubucağı olmayan bir servete nasıl sahip oldu hani müslümandın sen okadar artistlik yaptın açıkla hadi bunu insanlara nasıl yaptın bu serveti oğlun burslu okurken nasıl gemicikler satın aldı insanlar cahil düşünme yetisinden yoksun her söylenene inanıyor hiç düşünmüyorlar , çok inanan az düşünen insanların ülkesi Türkiye , bak burası sarıyer sadece 10.000 hayali seçmen burada var kim bilir başka yerlerde neler var ? link

0|1
    1|2
  • Geçen günkü tv programında erdoğan "bunlar daha yolsuzluğun tanımını bilmiyorlar" dedi. Evet kendisi yolsuzlukta usta olmuş. Her gün yalan, iftira, hakaret eden kanunları, anayasayı hiçe sayan; kendi deyimiyle "üstünlerin hukuku"na göre hareket eden bir başbakanla karşı karşıyayız. Takdir milletin olacak.

0|4
    1|2
  • Doğru söylüyor kadın.Kimse yapamaz böyle yolsuzlugu.

0|4
    1|0
  • Türkiye'de kadınlara seçilme hakkı 1934'te, başörtülü kadınlara 2013'te verildi.

1|3
    0|2
  • Birileri gibi yayını yarıda kesmiyorlar :) Başbakan ne diyor bu eleştiriyor al bunu buradan diyor siz sokakta bile tarafsız böyle soru soramassınız hadi o akit çıksın sokağada insanlara sorsun bakayım yiyorsa.Onlar toplarlar kendi adamlarını ona sorarlar ancak.Sözcü yiğitçe sormuş işte.

0|2
    1|1
  • Linkleri bakamadım ama; Atatürkün hayalindeki Cumhuriyet kadını çok bilgili, çok kültürlü, hanımefendi ve ağırbaşlı bir kadındı. Bknz:(İngiliz Kraliyet Ailesi) Gel gelelim 2014 Türkiyesi kadınları bu tanımın %10'luk kısmına bile giremiyorum. Unutmayın gerçek acıdır..

0|2
    1|2
    • Zaten Onun istediği millette ingiliz milleti gibi bişiydi, dinden uzak, modern vs. vs. Türk kadınının bokuna denk değil o ırk.

• verdim 5 yıldızını. teyze herşeyin farkında. çapulcular daha konuşadursun. 30 martta koyacaz OO kAdAR

1|1
    0|2
  • Güzel konuya değinmişsin bluegirll, teşekkürler.

Yüreğine sağlık be teyzem.Ne güzel de dile getirmişsin.

1|0
    0|1
  • 0|2
    0|0
  • doğru söylemiş :D

1|1
    0|2
  • Bu teyzenin eli opulür amaaa :((

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.