8 Mart dünya kadınlar günü hakkında... sizde iki kelam edin :)

bugün 8 Mart dünya kadınlar günü. bizleri doğuran, büyüten, nice emeklerle bu yaşa getiren, hastalığımızda sabaha kadar baş ucumuzda bekleyen, bir dediğimizi iki etmeyen, elindeki imkanı sonuna kadar kullanmak pahasını evladının kalbini kırmamaya dikkat eden, isteklerini geri çevirmeyen, her daim sevgiyi saygıyı hak eden, asla ezilmemesi, dışlanmaması, hor görülmemesi, itilip kakılmaması gereken en önemlisi de toplumumuzun bir diğer yarısı olan başta annem olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlarım. sadece bugün değil kadınlarımız her gün hatırlanmalı, hep el üstünde tutulmalı.

Güncellemeler:

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• güzel düşünceler tebrikler vede teşekkürler :)

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen çok güzel konuşmuşsun bize gerek kalmamış :) Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

0|1
    0|2
  • tebrik ederim seni melih çok güzel bir yazı olmuş :) Kadınlara her zaman değer verilmeli hiç bir zaman unutulmamalı ve uzulmemelıler dünya kadınlar günümz kutlu olsun bütün kızlara ve kadınlara seslenıyorum :))))))))))))))))))))))))))))))

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ben kutlamıyorum onların kadınlar gününü

beni hor gören beni yadırgayan hatta ve hatta benim tipimle alay eden o zihniyettki kadınların taa allah belasını versin

0|2
    1|1
  • Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Hayatımızdaki En Değerli Varlık Olan Bayanlar :D ;)

Nede Olsa Kalan 363Gün Bize Ait :D ;)

0|0
    1|4
Yükleniyor...