Erkekler Askerde Kaç kilo aldınız?

Selamunaleykum

Askerde kaç kilo aldınız arkadaşlar?

Verebildiniz mi fazlalıkları

Güncellemeler:
Tam 25 kilo aldım o kadar hareket ve yürümeye nazaran

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• askerde bir insan nası kilo alır yahu yatıyonuz mu siz orda :) şaka bir yana. abim ilk gittiğinde resmen erimişti sonra bir geldi bildiğin ayı yogi :)

0|1
    0|1
    • özel tim de yaptım kuzey ırak da abin yatmış anlaşılan :)

• oladabilir olmayadabilir bordo bere diye övünürdü bide :) yatmış demekki :) o d ayaklaşık bir 15 kilo almıştı ama zamanla gidiyor dikkat edince, sadece dikkat edeceksin.

• bordo bere :))) tabi eminim görünce sarılıyordur :) o değilde sürekli yük vs taşıyanlar bu kiloyu almış anlaşılan

Kızlar Ne Diyor 2

• Abi askerde o kadar hareket ediyorlar 25 kg ne ya:)

0|0
    0|0
    • hareket illa kilo verdirmez o kadar yük taşımak için kiloda alıyorsun yiyecekler yağlı sizin gördüğünüz bordo berelilerin içinde 110 kiloluk askerler var boyu 1,76 olup da 10 kilo silah 4 kilo mermi 60 70 kilo çanta taşıyorsun 100 200 km yürüyorsun yeri geliyor 10 20 km koşuyorsun

• Askere gidip kilo alan ya da tam tersi kilo veren çok. O yüzden herhangi bir genelleme yapamayız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben gittiğim kiloda döndüm,kişinin dikkat etmesi önemli

0|1
    0|0
  • 6-7 kilo verdim. Ağustosun sıcağında sadece acemi birliğinde eridim. Hava sıcaklığı 40-45 derece, nemle birlikte hissedilen 50-55 dereceydi abartısız. Ne kilo almasıymış.

0|1
    0|0
    • nerede yaptın

• Ben hava şartlarından söz ediyorum. Askerlik yaptığın yerin rahat olmasından değil.

• Hava şartları daha kötü beter yerler var dostum yerden yere göre değişir kıbrıs da çok sıcak bir yer mardin fena sıcak değişiyor yer yer

• aleykumselam ben yaklasık 15 kılo aldım daha da veremedım

0|1
    0|0
  • 5 yılmı yaptın askerlıgı

0|0
    0|0
  • ben 79 kilo gittim 98 kilo döndüm :)

nasıl aldım o kiloları bende anlamadım ama...

0|0
    0|0
Yükleniyor...