Eski kız arkadaşınızı keyfi gayet iyiyken gördüğünüzde ne hissedersiniz?

Uzun ve cidi bir iliskiniz oldu, evlilik planları yaptınız . Gercekten cok sevdiniz. Zamanla o da sizi sevdi, hep aradı sordu. Ama siz soğudunuz . Sevginiz gercekten biter mi? Onun cok uzgun oldugunu sanıyorsunuz ama hem eskisinden daha bakımlı ve guzel hem de keyfi gayet iyi. Pişman olurmusunuz? Ne hiss edersiniz?

Neden etrafında dolaşırsınız ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• soğudu diye ayrılma neymiş ki. insan bazen anne babasından da soğuyor. git gel duygular olur yani. birşeye çok kızmışta olabilir ama mutluyken söz kızgınken karar verme derler. ikiside altında kalınacak iki büyük hata. pişman olmuş olabilir.

ben onun mutlu halini görsem. zaten çok ta takmamış. üzülür sanmıştım demekki sevmemiş der geçerdim.

ama genel yapı şu mutlu görünürsen karşıdaki güçlü hallerine hayranlık besliyor. nasıl bir anlayışsa bu egosu yüksek insanların hoşuna gidiyor. bizim milletimizde herşeyi bilen egosu yüksek adam da çok malum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onun güzel ve keyifli olması onun acı çekmediği anlamına gelmez zaten uzmanlarda söylüyor karşı tarafı mahfetmek istiyorsanın en iyi yöntem ona hayatı zevk alarak yaşadığınızı göstermenizdir diyor . anlayacağın bu bir taktiktir. bakımlı ve güzel olmak karşı tarafı mahfeder bu neden üzülmüyor hiç mi sevmedi beni gibi düşüncelere iter insanı ama belkide gercekten acı cekmiyordur kim bilebilir ki zaten acı çekecek olan insan ayrılmaz buna beni kimse inandıramaz bu dediğiniz taktiğide genelde ter edilen taraf uygular umarım anlatabilmişimdir zaten kendisini salacak rezil edecek döküntü gibi yaşayacak olan insan ter etmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

1|0
    0|0
    • Ama genelde terk edenler pişman olup donüyor ?!

• zannetmiyorum genelleme yapmam genelde diyemem dönecek olsa zaten bırakmazdı diyeyim sana dönsede bence sevdiği için değil aradığını senden iyisini bulamadığı için dönüş yapar zaten bu niyetle dönen insanıda kimse istemez deli gibi sevmiyorsa benim ilk kız arkadaşım zaten başkada olmadı kaç yıl çıktığımı söylesem inanamazsın evli insanlar bile okadar birlikte olmuyor kaç yıllık olduğunu söylemiyorum :) yeni bitti neden mi güvensizlik malesef

• dıkkatını cekmek ıcın dolasırım ama o bnı sevmıosa ne fayda tabıkıı

0|0
    0|0
    • Sevdiğini biliyorsunuz. Ama kalbini cok kırdınız ve sizsiz keyfi yerinde gibi gözüküyor . Kendine daha fazla özen gösteriyor . Herkesle aradı iyi. Geri dönmek istermisiniz ? Ve hayatınızda ilk kez birisini bu kadar sevmistiniz.

• suan senn dedıklerını bn defalarca yaptım

• beni ne hallere dülşürdü derim kendi şuan ne halde bu adaletmi derim ama mutlu olmasnı isterm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...