Kapat

Kadınların günü varda erkeklerinki ne zaman olacak

kadınlar gününüz kutlu olsun erkeklerinde 09 Mart olsaydı iyi olmazmıydı bu gün kadınların yarın erkeklerin

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yok birleştirsinler bence gün aşk günü olsun

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana doğru bugün aşk günü ama tek başına da aşk olmuyorki:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dünyada şiddet gören, tecavüze uğrayan, küçük yaşta evlendirilen, eğitim hakkı elinden alınan , dedesi yaşında adama kuma verilen kızlar ve daha niceleri varken bir erkek tutup da neden dünya erkekler günü yok demesin lütfen. Kimse bugünü ortaya aa hadi kadınların bir günü olsun yazık diyerek ortaya atmamıştır. Kırk bin kadın işçi daha iyi çalışma koşulları isteği için tekstil fabrikasında greve başladı. Fakat polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 129 kadın işçi can verdi.

0|1
    0|0
  • Kadinlari oncr fabrikaya doldurup yakan zihniyet yine ayni gunu kadinlar gunu ilan ediyor bugun acinin gunudur kimse bilmiyor onlarin ruhuna dua edilecegi yerde eglebceler duzenleniyor

0|1
    0|0
  • Siz erkekler neden fedakar değilsiniz 1 günü kadınlara bile çok görüyosunuz demekki size layık görmemişlerki yok gününüz :)

0|1
    0|0
    • kadınlara 365 gün feda olsun ne bir günü her gün kadın günü bana göre herkes kadın olamaz

• Erkekler günü olmasın bananeee :P

0|1
    0|0
    • neden bizi insan yerine koymuyonmu baban olmasaydı sen olurmuydun

• Ne alaka :) İnsan yerine koymamakla değil mesele.Sadece siz zaten güçlüsünüz,koruyucu yapınız var.Korunmaya muhtaç ve özel bir günü hak eden ise bizleriz.Anne ünvanını taşıyan bizlero luyoruz mesela en önemliside bu.

• doğru aynen öyle dünyanın en güzel yanıda anne olmak bence

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş senin sayende sevgilimin kadınlar gününü kutlayım bari :)) unutmusum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...