I-doser hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yıllardır söylenilen bir şeydir ses dalgalarının insan beynini etkiledi. Örneğin; Klasik müziğin yaratıcılığı geliştirdiği söylenir bu inanç yıllarca tartışılmış ve insanları ikiye bölmüştür. Bilimsel olarak bir gerçek vardır ki bazı ses dalgalarının gerçekten beynimizi etkileyebildiğidir. I doser'de beynimizi etkileyebilen bu ses dalgalarından yola çıkarak hazırlanmış bir müziktir. I doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve çeşitli hisler hissetmenize olanak sağlıyor. I doser çeşitli dozlar halinde hazırlanmış parçalardan oluşuyor. İddaa edilenlere göre örneğin; Sleeping angel dozunda ki parçayı dinlerseniz uyuyamayanlar için uyku getirici özelliğe sahip olduğu belirtiliyor. Sizde denemek istiyorsanız I doser örnekleri başlığı altından dinleyebilirsiniz. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Çok çeşitli dozlar bulunmaktadıri doser

Kaynak: link

Güncellemeler:
link gramatik güzelmiş bu arada teşekkürler :)))

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkatimi çektin , farklı düşünceleri severim :) yok mubunların ders çalışmak içini :D

0|0
    0|0
    • hayata başka bakış açısıyla bakmak.. benimde keyif aldıgım farklı seylerdir..

• var tabii onu dememedim sen dene bakalım onu etkisini söyle bize:)

• Link atsana ya okudum ama anlamadım ben gece böyle oluyom :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu aciklamadan bikac kiside out of body denemistim. Cok ilginc sonuclar almistim.

0|0
    0|0
  • yalan sadece can sıkıyor mevzu şu bence müzik insan ruhunu etkiler fakat sadece beğendiği şarkılar olumlu etki yaratır gerisi tırıvırı

0|0
    0|0
    • ben denedim bir kaç kez etkisini alıyorum acaba alalar var mı başka?

• teşekkür ederimmm :)

• Forever klasik müzik

0|0
    0|0
  • ben denerken uyuya kalmıştım. sdfsdf

En etkilisi gate of hades diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • muzik ruhu uyusturuyor sadece bagımlılık yaratıyor. niczhe ruhun gıdasıdır demiş ama inanmıyorum.anlık mutluluk veren bir uyusturucu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapamayan gerizekalılar gerçek olmadığını, uydurma olduğunu söylerler. Ben tırstığım için hiç denemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...