8 Mart KADINLAR GÜNÜNÜZ kutlu olsun hanımlar:)

sitedeki bütün hanımların kadınlar gününü kutluyorum

bir erkek olarak size tavsiyem; sakın pasif olmayın bir erkek karşısında hakkınızı arayın mutlaka..o erkeğimdir kocamdır laf düşmez zırvalıklarına inanmayın...kendinizi ezdirmeyin lütfen!

türkiye gibi kadının bırak 2.sınıfı 4 sınıf sayıldığı bir ülkede böyle bir gün nasıl kutlanır! bakanlardan önemli kişilerden mesajlar günün önemine karşın sonra 1-2 yürüyüş bitti...aradan geçer 2 hafta haberlerde seyrederiz gene...KOCASI TARAFINDAN POMPALIYLA VURULDU...AŞKINA KARŞILIK VERMEYEN KADINI BOĞDU...EVLENME TEKLİFİNİ KABUL ETMEYEN SEVGİLİSİNİ DOĞRADI...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Eyvallah kardeşim. Bütün emekçi kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Suriye'de gözü önünde sevdikleri adam katledilirken acı çeken kadınlar varken, Filistin'de yahudiler tarafından tecavüze uğrarken yine o kadınlar, küçücük kız çocukları, büyük kadınlar olmalarına izin verilmeden öldürülürken Çeçenya'da ve daha nicesinde, Türkiye'nin doğusunda-batısında "töre" denen şeye hergün bir yenilerini daha kurban verirken kim bana, hangi kadının 8 mart'ından bahsedebilir ki..

/ 8 Mart dünya kadınlar günüymüş. zıkkımın kökü bir gün işte..!

0|1
    0|0
  • Hak veryorum daha sevgiliyken bile erkekler kadınlara kocası gibi davranıyorlar sırf erkek üstündür düşüncesi ile kadınların herşeyne karışmalar kısıtlamalar vs oluyor ve bunu kabullenenler var Kadın da bir insandır dövülmek için, ezmek için bir varlık değil. Yani herkes hakkını aramalı. Son olarak teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • Kadına kadın denmeli bu haksızlığın, seksistliğin artık durmasını istiyorum. Tanımadığım insanlarla bile tartışıyorum herkesin kafasına işleyip girene kadar da devam...

0|1
    0|0

• İkinci sınıf olduğumuzu kim söyledi. Kadını Allah kendi emaneti olarak erkeğe veriyor. O kadar değerlidir! Bu konudann bari siyaset yapmayın..

Birkaç sığ düşüncelinin cahilin kadına yaptığı zülmü ele alıp Türkiye`de kadınlar dördüncü sınıf diyemezsiniz. O zaman bende erkekler onuncu sınıf derim. Böyle saçmalık mı olur..

Kendimi ezdirmem. Beni ezeni ezerim..Siz bizi düşünmeyin yani, kendinizi düşünün bay konu sahibi..

0|1
    0|0
  • teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • sagol tesekkurlerımı ıletıyorum..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ülkemizi kötülemeye hakkın yok! Kadınlar türkiyenin neresinde2. Sınıf olarak görülmüş! Tam tersi erkekler daha da eziliyor! Kadına centilmenlik yapıyoruz abaza durumuna düşüyoruz ;/

1|2
    3|2
  • sağolasın kutlanılan günleriniz çok olsun :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...