Bu iş nasıl olacak? (Cevaplarınızın samimi olmasını rica ediyorum.)

herkese selam. Ben görme engelliyim. Sınıfımda herkesin bir sevgilisi var. Ancak iş bana gelince kızlar nasılsın? deyip gidiyorlar. Bende biraz utangaçım. teklif etsem kabül etmez durumumdan dolayı diye kafama çok takıntı yapıyorum. Kızlar öyleki, çıkmak istediği kişiye kız teklif ediyor. Sizce ben teklif etsem kabül edermi? Kendimden tatmin olmadan böyle bir işe kalkışmak istemiyorum. En iyisi kizlarsoruyor.com'da sorayım dedim. düşüncelerinizi bekliyorum. birde şöyle düşünüyorum: Ya kız (ya ben bunun bakıcısı mı olacağım) diye düşünür diye de bir takıntım var. Ama normalde kızlar bana yardımcı oluyorlar. Örn: Kitap okuma olsun, kantinden yemek alma vesayre. Yardımcı oluyorlar. Ama işte ben yinede tereddütlüyüm. teşekkürler. herkese iyi geceler.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle sen kimsenin lafina bakma gerekirse ben o cevabi atan kizin agzinin payini veririm kimse umrunda olmasin bak emin ol karsina dogru durust bir kiz cikicak ben buna eminim kendini asla hor gorme bu devirde evet engellilere karsi dalga gecen onlari ezik gibi goren cok insan var ama bide bunlarin tam tersleride var engellilere yardimci olan onlari seven ve en onemlisi onlarida insandan sayan seninde karsina boyle bir kiz cikicak moralini yuksek tut gerekirse ben hep arkanda olurum kimse seni uzemez sende buna izin verme asla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam bir engelin olabilir ama bu sevmeye engel değildir ki :) sen teklifini et :) cekingen olma :) kimsede ben bunun bakıcısı mı olacağım demez zaten :) kimse o kadar kötü değil :)

2|3
    0|0
    • cevabınız için teşekkürler. Birde aşağıdaki cevabı okuyun. Ne kadar kaba ve kırıcı. Birde bayan olucak. Bayan dediğin Erkeğe göre hen ne kadar olsa kibar ve anlayışlı olmaktadır. Kendi türümü öldürdüm şu anda burada. :))

• Ne demek :)) katılıyorum biraz kaba :l

• 1- Buraya 18 yaşından küçüklerin girmesi yasak

2- Aklını kızlarla çok yorma

0|0
    1|0
    • 1- 18 yaşının altında olduğumu bilemezsin, 2- benim aklımı yormaya değen kızlara kafamı yorarım.

• engelli olman arkadasın da dediği gibi bir engel değil canım benim. ama hayatının askını kendin arama Rabbime dua et hayatını paylasabilceğin biri çıkacak elbet. hem bu yasam bir eksik değil belkide bir şanstır unutma. kendini geliştirmeye bak derim ben

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçmiş olsun.

Yaşın henüz çok genç. Zaten en deli dönemler bu dönemler. Sen yapmak istediğin zaman birşeyi yapmaktan çekinme sonucuna takıntı yapma olumsuz olursa sadece arkana bakma. Olumsuzluk eksiklik veya kusur değil olumlu şeyler de bizi mükemmel yapmaz. Tecrübe kazanırız her olayda

1|2
    0|0
    • Samimiyetiniz için teşekkürler. Yukarda Arkadaşın birinin yazdığı cevabı okudunuz mu? Ben samimi cevap istiyorum diyorum; Kendisinin yazdığına bak.

• İşte bu hatayı yapma. Yani demek istediğim şu. Her cevaba alınma çünkü bir toplulukta her tur insan olabilir 50 kişilik farklı konuşan bir gruba yetişemezsin . O yüzden böyle cevapları es geç. Kendi hayatında da böyle olsun. Her türlü yorum gelir bugün yaptığın yarın senin olur

Yükleniyor...