Yağları Kas'a nasıl çevirebilirim

Arkadaşlar 2-3 yıl önce fit bir vucuda sahiptim(boy : 180 kilo : 79) ama masa başı işe başladım başlayalı şimdi kilo : 95 oldu :( ...Eski halime dönmek istiyorum ..Ne tür egzersizleri tavsiye edersiniz İLAÇ dışında başka şeyler varsa o da olur

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları kasa çevirmezsin ama yağlar kaslara en yakın enerji kaynakları olduğundan eğzersiz yaparken enerji ihiyacını karşılayabilir bu sayede daha yoğun egzersiz yapabilirsin

Sabahları aç karnına bir bardak su iç yağ yakmana yardımcı olur. sıcak su için google dan daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cardio+diyetle önce zayıflamalısın daha sonra ağırlık çalışmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yağlar Kasa Çevrilmez Abi Yağları Eritirsin Yerine Kas İnşa Edersin

0|1
    0|0
  • Yag kasa dönüşmez sen spor yaparken kas bir taraftan gelisirken bir taraftan da uzerinde yag dokusu inceliyor sende saniyorsun ki yag kasa dönüştü.Internet denen birsey var ama cogunuz seks ve bu site gibi farkli ihtiyaclarinizi gideriyorsunuz internetten okumayi birsryler ogrenmeyi bir ogrenemediz

0|0
    0|0
    • hklısın kardeşim , tavsiyen nedir sen onu söle

• Yagli yiyeceklerden uzak dur 8 dan sonra bisey yeme uzun kosu programi ve her gun 300 mekik 5x60 gibi sen belirle

• eywaalla

• lutfen kusura bakma,ya kardesim yag kasa donusurmu? boyle bir sey mumkun degil yag baska bir sey kas baska bir sey,biraz bilgi topla sen sonra spora basla,bilgisiz spor fayda vermez cunki,bol sans

0|0
    0|0
  • yağlar kasa çevirilmez ancak yağ yakarken kas geliştirebilirsin oda sporla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...