Ukrayna ve Rusya halkının ataları

Ukrayna ve Rusya halkının ataları aynı değil mi? neden bunlar birbiriyle savaşırlar. bilen ya da fikri olan varsa yazabilir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ukraynadaki devrimin sebeplerini incelersen cevabını bulabilirsin. Bahsettiğim son günlerdeki değil Ukraynanın bağımsızlığını kazandığı dönemdeki. Rusya her savaşa önce Ukraynalıları yollamış Ruslar yüzünden çok kıtlık yaşamışlar. 2. sınıf vatandaş muamelesi yapılmış

0|0
    0|0
    • ruslarla ukraynalıların dış görünüş olarak bir farkları yok ki. nasıl ayırt ediyorlar birbirlerini

• sadece dilleri farklı. tip olarak aynılar

• Tipleride farklı karakterleride, kültür yapıları da

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende anlamadim Bence Rusya Ukrayna Belarus Kardes Estonya Litfanya Letonyada Uzakdan Akrabasi Olur :D

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama didişiyorlar sürekli. aslında insanlar da öyle, hep akrabalarıyla didişirler. mum dibine ışık vermez derler ya hani, çok doğru söz bence

• Biri ukraynaya saldirsa ilk rusya gider emin ol

• Ukraynayi savunmak icin ilk rusya gider

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar paranın köpeği olmuş. Dünyayı para yönetiyor. Eğer işin ucunda para varsa babalarını bile öldürür insan görünümlüler.

0|0
    0|0
  • Zamanında Türk devletleride birbirleriyle savaşmış çıkar meselesi hep bunlar toprak için ben daha güçlüyüm demek için aynı ata aynı ırk falan dinlemiyorlar.

0|0
    0|0
  • Ukraynalilar kendilerini Cermen kaviminden olarak gorurler

0|0
    0|0
Yükleniyor...