Sizce ne olduğunu sormalı mıyım ?

Salı günü de dahil güzelce konuşuyoduk. Çarşamba yazmadı. Bende yazmadım. Perşembe günü sadece adını yazdım. Görüldüğü halde cevap yazmadı. Az öncede neden cevap vermediğini öğrenebilir miyim yazdım. Yine gördü çift tik var ama yine yazmadı. Üsteleyip sorayım mı yoksa kendi haline mi bırakayım ?

Güncellemeler:
Tamam daha birşey yazmayacağım madem o beni takmıyor bende öyle yapacağım...

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• aynı sorun bende de var 2 martta ben napıyorsun diye mesaj attım 2 saat konuştuk sonra ben atmam bir daha ilk dedim o da tamam peki dedi sonra devam ederiz de diyen oydu ama mesaj atmıyor kafayı yemek üzereyim fakat kendimi küçük düşürtmem.konuştuğumuz gün o da bende içkiliydik ve ben ona ondan hoşlandığımı da söyledim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• basitleşirsin. o yazmadan asla yazma bence. büyük ihtimal şu an senden daha fazla konuşmak istediği biri var ve onunla konusuyor şu sıralar. ayrıldığı zaman sana döner. seninleyken başka birini bulursa gene bırakır konuşmayı. acı ama gerçek..

0|0
    0|0
  • Biraz daha sıcak davran bakalım herşeyi bu lavuktan bekleme daha da olmuyosa onun ben ta*seni sevmeyen ölsün.

0|0
    0|0
  • seni takmıyor. ben takarım seni bana at mesaj :D

0|0
    0|0
  • seni takmıyor önüne bak boşver

0|0
    0|0
  • seni umursamıyor yol ver o yokmuş gibi davran o hiç olmamış gibi davran kaçan kovalanır .d

0|0
    0|0
  • Aynen öyle seni takmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ilgilendigi başka biri vardır

0|0
    0|0
  • seni takmıyor

0|0
    0|0
  • Kendi haline bırak.

0|0
    0|0
  • umursama yazmamasına takıldığını belli bile etme değmez

0|0
    0|0
  • Başka biriyle görüşüyor olabilir

0|0
    0|0
    • O zaman söylese daha iyi olmaz mı ?

• Aslında çok çekingen biri başka görüştüğü olduğunu sanmıyorum ama neyse sonuç olarak daha yazmayacağım

• Valla benimki de öyleydi çok da muhafazakar biriydi benden bir hafta sonra sozlendi :-) yazma mak doğru karar canım isterse o senin peşinde kossun

• Boşveeeeeer

0|0
    0|0
  • Kendi haline birak

0|0
    0|0
  • Whatsapp tan mı konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Evet

• canım, Whatsapp'ta çift çizgi görüldü anlamına gelmiyor. sadece kişiye iletildiği anlamına geliyor.

• İphone kullanıyoruz çift tik oldugunda direkt ekrana mesaj önizlemesi geliyor

Yükleniyor...