Zengin sandığınız sevgilinizin aslında öyle olmadığını öğrenseniz ne yaparsınız

sevgiliniz size kendini zengin gibi gösteriyor şurda evimiz var burada yazlığımız var diyor aslında böyle olmadığını öğrenseniz nasıl davranırsınız ne düşünürsünüz

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• hey yavrum hey ..millet gene dokturmuş ..yalancıyı at gitsin..zengin değil ama yalancı olduğu için at gitsin ..maşallah hepside tek satırlık mesajlar :)))

işte sana yorum..ben unv. mezunu, aklı başında eğtimli, kendini geliştirmiş, çok iyi yabancı diller bilen biri olarak bir kadını asla zenginliğimle değil, dürüstlüğümle, samimyetimle, beyefendiliğimle tavalmaya calışırım ve isterimki o kız bu mezyetlerime beni beğensin ve zengin olduğumu gizlerim çünkü o kızın benimle param için beraber olmasını istemem ...tabiki eğer o ilişkiyi ciddi yaşamak istiyosamsam yani o ilişkiyi ciddiye alıyosam ..pahlı saat takmam, pahalı gozterişli ayakkabı giymem bbuluşmaya giderken..zenginginlik içn benle olmasın istedigim için

senin hatalı olduğun senaryo:

peki şimdi bu adamın seni etkileme şekli niye karekteri değilde para miktarı ? burada seni zorda bırakacak bir ihtimal var ..sen onda paragoz bir kız intibası yaratmışsındır, '' ya biz romayı çok beğendik,'' '' gecen şurda eğlendim burada eydim içtim'' '' amrka saatim bu markca cantam' veya çok aphalı takılar tamışsındır.. ilk buluşmalarınızda bile pahalı şeyler veya atıyorum pahalı bir yerde buluşmak istemişsindir veya biz şöyleyiz boylezi,orda burada evimiz,var felan filan..o zaman kusura bakma suc sende olur adamda değil..

adamın ahtalı oldugu senaryo:

diğer ihtimal adam seni hiç ciddiye almıyodur , cahil biridir ..unv mezunu deme sakın ne cahiller var kendini geliştirememiş vs.. anla işte ..ağzına sendebir diş fırçası giren tiptedir ve seni elde etmek için tek kozunun kendini zengin olarak gostermek olduğunu düşünmüştür o zaman bu sepetlemek gerekir ..

ben durumalra göre senaryolar yazdım ..hangisi doğru veya bunlardan tutan var mısizin durumunza sen değelendir karar ver .. sonucta bunların hiçbiride doğru olmayabilir..ama aşağıda ..adamı ve seni tanımadan '' yalancıyı at gitsin'' bana o kadar saçma geliyoki anlatamam.. af edersin ve lütfen yanlış anlama ama senin hatalı olduğun senaryonun tutmadığını nerden bilecek millet ?

bi ihtimal daha var cocuk ciddidir . senden çok hoşlandı felan ama işte şeytana uydu ya biraz abartsam ne olacak felan dedinyse..ve bundan sucluluk duduyosa bir nebze af edilebilir gibi geliyo bana ama durust biri boyle yapmaz ondan eminim yani en azından durust olan ben bunu yapmam asla ...

lütfen oyle düşünüyosan bu mesajı en iyi cevap olarak seçte şu tek satırcılar bunu okuyup bir baksın ..bide profilimde yazanları okumanı rica ediyorum . ÇOK ÖNEMLİ

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kim bilir belki de senı kaybetmemek için söylemiştir birde o tarafından bakmak lazım. sen ondan ayrılırsan o da demek ki zenginliğim için berabermiş dicek başka bir hatasını daha bekle derim.

0|0
    0|0
  • yalan söylediği için biter. bu konuda bile yalan söyleyen insan daha neler için yalan söyleyip kandırmaya çalışır.

0|0
    0|0
  • benim durumum iyi, onun durumu kötüyse utandığı için ya da kaybetmemek için yapmıştır diye düşünürdüm. Ne gerek var yahu benle evlendikten sonra bu kız zengin olmucak mı yine?

0|0
    0|0
  • Masum ve de utangaç,

küçük bir kız çocuğuydu "AŞK"

Onu büyüterek, bizler kirlettik

0|0
    0|0
  • sen halen düşünüyormusun, bir yalancıyla berabersin ve böyle bir yalan bence kötü, yollarını ayır derim

0|0
    0|0
  • yalancı olduğu bariz belli belki ilerde ne yalanlar söyleyecek belli olmaz ama yinede ayrılmazdım beni tanıdıkça değişecektir...

THE END...

0|0
    0|0
  • konu gerçekten zengin olmaması olmamalı bence. ama karakter konusunda gelişmemiş olduğu için görüşmeyi kesmek en iyisi. para için birbirine katlanan insan kadar zavallı bir yaratık olamaz bence..

0|0
    0|1
  • Yalan söyleme nedenine ve başka yalanları olup olmadığına bakarım.

0|0
    0|0
  • yalana gerek yok

direk sogurum zaten öyle bişi olduugU zaman.

0|0
    0|0
  • o haksız ama sende onun kadar haksızsın. öyle dediği için sevdin onu. ahlakı ilgilendirmedi muhtemelen. umursamadın. zaten dürüst olsa yalan söylemezdi. o zamanda sevilmezdi.

0|0
    0|0
  • Yalan varsa biter

0|0
    0|0
  • Ben çok fakirim bide işsizim :/

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Peki sizin durumumuz nedir bunu ne sekilde ogrendin

0|0
    0|0
  • Ben hoşlandıgım kızın yazın tabi zengin zannederdim fakir mi hiç düşünemedim :D

0|0
    0|0
  • Çok Türkfilmi izlemiş derim .

0|0
    0|0
  • s... git serefsız yalancı derım bıter gıder yalandan korkmam yılandan korkarım :D

0|0
    0|1
  • temelde yalan olan ilişkiden birşey beklenemz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• daha büyümediğini düşünürüm zeka yaşının :D:D hilton otelinin sahıbıyım gelde sana kahvaltı yaptırıyım :D:D ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrılırdım. Para mühim değil. Yalan söylemesi çok ayıp ve ezikçe.

0|0
    0|1
  • Ayrılırdım.Ama zengin olmadığı için değil yalan söylediği için..

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmem . ilişkide para benim için her zaman 3. plandadır

0|0
    0|1
  • belli olur ki zaten

şaşırmam kanmış gibi yapmak bana kalır

0|0
    0|1
  • Yalan konusmayaydı iyiydi derdim

0|0
    0|0
  • Parası yok diye kızmam, yalan söylediği için kızarım.

0|0
    0|0
  • Ayrilirim o yalancı fakirden.

0|0
    1|1
Yükleniyor...