Gece başınızı yastığa koyduğunuzda ... ?

ne olur ?

derin hayallere mi dalıp gidersiniz

pişmanlıkları, keşkeleri mi düşünürsünüz

ve sizde de bende ki gibi başınızı yastığa koyduktan sonra gözünüzden bir damla yaş süzülüp gider mi ?

hemen hemen her gece benim gözümden 1 2 damla göz yaşı akıp gider sebebi nedir bilmiyorum ...

Güncellemeler:
haha ne oluyor yav hasta değilim Allaha şükür :)

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• hayal kurarım genelde

0|1
    0|0
  • her zaman güzel hayaller kurarım.onun içinde rahat vede dinlendirici bir uykum var.

0|1
    0|0
  • Neyin kafasini yasiyosunuz bilmiyomki:P Valla ben kafami yastiga koydugumda yarin randevulari dusunuyorum, ona nasil yetiscemm,sunu yapicam bunu yapicam vs, butun gun yapicaklarimi dusunup, unuttugum bisey olmadigini kontrol edip uyuyorum:)

0|1
    0|0
    • senin kafan da güzelmiş.

güle güle kullan :)

• Yaniiii kusura bakmada sende yogun olsan bak ole hayal kurup aglayabiliyonmu, bende isterim tabiki hayal kurayim mutlu olayim veya huzunlu seyler aglayayim ya sabah alarmi duyamazsam? korkusunu hayallerimi yikiyo:)))

• başını yastığa koyduğunda hınk diye uyumuyosan o kadarda yorgun değilsindir.. o zaman napıyosun yaşı maşı bırakıp şükrediyosun abicim. müslim değilsen mesud oluyosun vs.

0|1
    0|0
  • Direk uyurum

0|1
    0|0
  • aynenn öyle +5'i kaptın benden :))

0|1
    0|0
  • hiçbişey düşünmem

0|1
    0|0
  • Bende hemen uyuyamam aglarim bazen yasadiklarima beni iyi hissettiren insalari dusunurum. Sonra uyuyakalirim ama yine gecenin bir yarisi sikintiyla uyaniyorum evliyim esim horul horul uyuyor sinir oluyorum zaten aklimdaki herseyi onunla paylasmam

0|1
    0|0
    • eşinle paylaşırsan rahatlarsın diye düşünüyorum . tabi aranızı bozacak şeyler yüzünden sıkıntıya kapılmıyorsan ...

• Paylasinca o hep kendi ailesini tutuyor hic arkamda olmadi agladigimida gormesini istemiyorum.zaten konu ailesiyse gormezden gelir gozyasimi bu hayatta herseye sahibim ama ask yok hicbirseyde

• umarım sıkıntılarından kurtulur mutlu bir hayata sahip olursun .

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bir kıza aşığım platonik olarak odamın kapısını kitler kulaklıkları takar telefonunun ekranındaki kızın resmine bakar ve gün ağarana kadar slow müzik dinleye dinleye ağlarım :)

THE END...

0|1
    0|0
  • bir doktora görün kardeş damla falan verirler bir sıkıntı olmasın gözde sdfdsfsd

0|2
    0|0
    • hahaha ( espri yaptın heralde adsdasd ) .

• uykusuzluktandır panpa o :G

0|1
    0|0
    • yok benden çok uyuyan yoktur heralde

• Bu ara hiç bir şey düşünmüyorum kafayı yastığa koyup uyuyorum

0|1
    0|0
  • ogün yaşadıklarım iyi kötü herşey kaç para harcadım yarın neler yapcam falan hep aklıma bunlar gelir

0|1
    0|0
  • Onu Düşünürüm Her Gece

0|1
    0|0
  • büyük geçmiş olsun allahım dermansız dert vermesın kımseye amın

0|1
    0|0
Yükleniyor...