Adalet ve Kalkınma Partisi Hk..

Tüm Ak partililer gelsin..Belediye seçimlerin de ve genel seçimler de ak partiyi destekliyormuyuz?

En başarılı bulduğunuz proje nedir..?

Güncellemeler:
Neredesiniz akpli dostlar..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• huloooggg! biz g*t kılıyız tam destek hep destek

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ak parti falan tanimam adamina gore vericem İzmir cok cekti chp den

0|3
    0|0
    • tebrik ediyorum.. Bu öz eleştiriyi yapman bile çok önemli. İzmir değişime hazır :)

• Cok fazla duyuyorum bunu ama dedigim gibi adamina gore...

partiler yarismiyor bence.

• Adam olmasa MHP de ne işi var...Adam olmayanlar akp ile chp de zaten..

• ya birşey diyincede tehdit ediyorlar burada ama size ne desek az Allahınızdan bulun

1|2
    0|2
    • İstediğini söyleyebilirsin..Balık tutmak istemiştim pek gelen olmadı..Gelselerdi hepsine küfür edip engelleyecektim..

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Partili değilim :).. Ülkem adına savunuyorum.. Türkiye'de %50 lik bir kesim onaylıyorsa ve az bir kesim hazmedmiyorsa burada bir tezatlık var saygısızlık var.. Almanya bile 3. köprüyü istemiyor biz yapıyoruz hadi almanyanın zoruna gidiyor içimizdekii İrlandalılara ne oluyor.. proje yaz yaz bitmez.

Belediyecilik anlamında Ak belediyelere bakın radaki farkı görün.. bu millet düşündükleri gibi artık salak değil sandıkta gösteriyor her zaman iradesini başarılı buluyorki tekrar geliyorlar kabul görmek lazım..

0|2
    1|1
    • Hangi yüzde elli ?

Arkadasım zaten size gelen oyların yüzde 10 u barajı gecemeyen partilerden geliyordu.

Yüzde 20 si cemaatten.geriye ne kaldı bqk bakalım

• %20 cemaatmi yapma güzel kardeşim cemaat ak partiye oy kazandıracak göreceksiniz.. cemaat bu tutumla tabanını zedeliyor.. 1 yıl önce o dinsilere oy vermeyin diyen abiler ablalar bugün yan çiziyor onlarında kafası karıştı .. bak sen asıl dökülmeyi yakında göreceksin.. sınav sorularını bulamayan abiler ablalar düşünsün onuda

• Sınav sorularını bulamayınca diyorsun gelmiş burada reklam yapıyorsun .Aferin böyle soymaya devam edin o sınav soruları kim verdi onlara ? O kişilerin oralara yerleştirilmesini kim sağladı.Kusura bakma göz göre yalanlarınıza milleti ortak etmek istiyorsunuz.Allahın cc adaleti zerre kadar şaşmaz . O yüksek puan alıp giremeyen kişilerin hakkın kim ödeyecek sen mi yoksa savundukların mı? Yetim hakkı değil kulun hakkını bile yediniz . Allah gözünüzü doyursun.

• biz balık hafızalıyız :D

hükümet düşünce görecez bişeyin bişşeyini ...

300 km hızla giden bir arabanın duvara girmesi gibi olacka durumumuz

bak ciddiyim akp hükümetini savunmuyorum sadece bir teori . :)

0|2
    0|0
  • Ak parti kaldımı ?

1|2
    0|2
  • evet

.

0|2
    2|0
  • sonuna kadar AKP sonuna kadar ERDOĞAN...

THE END...

0|1
    0|1
Yükleniyor...