Çocuk yuvasında büyümüş bir insan hakkında ne düşünürsünüz ?

Çocuk esirgeme kurumu yani çocuk yuvasında büyümüş yetişmiş ailesinden ayrı para karşılığı çalışan öğretmenler ve diğer görevliler tarafından ihtiyaçları görülmeye çalışılmış bir insan hakkında ne düşünürdün ?..

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu daha çok sever ve içindeki tüm hüzünleri silerim. Onun anası, babası, hatta kardeşi olurum. Küçücük bir yavru gibi saçlarını okşar ve öperim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgiye ilgiye muhtaç olduklarını düşünürüm. sevilmeye layıktırlar haketmedikleri hayatı yaşamışlardır ailelerinden sebep

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmem. Onunda öyle bir hayatı olmuş derim. Onun seçebileceği bir şey değil sonuçta. :) Bir ayrıcalığı olmaz yani normal insanlar hakkında ne düşünüyorsam onu düşünürüm. Sadece biraz daha sevgi dolu oolurum ona karşı.

0|0
    0|0
    • O tür insanlar daha hisli olurlar onlara acıdığını ve acıdığın için diğerler insanlardan farklı tuttuğunu düşünürse daha çok mutsuz olur.

• yo acıdığımdan değil sevgilerini kimseyle paylaşamadıklarını düşündüğüm için sevgi dolu olurdum

• Acinacak bir hali yok.. hayat bu. Boyle kisilere aciyanlardan da nefret ediyorum. Ve kendi haline, onlara bakip bakip sukredenlerden de.. o yuzden ona da herkes gibi davranip herkese düşündüğümu düşünürdüm. .

0|0
    0|0
  • böyle insanlar ailesine daha düşkün olurlar. çünkü aileye hasret yaşarlar bu yüzden iyi diyorum

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun cok zor bir durum gercekten...

0|0
    0|0
  • çok acı yaşadgnı dşünür üzülürdüm .

0|0
    0|1
  • Ayrı birşey düşübmezdim. Sadece yalnızlığı ve kendi ayakları üstünde durmayı biliyor diye düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...