Kilo vermenin en etkili yolu nelerdir ne kadar zamanda işe yarar?

fazla kilolarimdan sporla kurtulmak istiyorum yardim edin lutfen

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evde spor yaparak kilo vermeyi dusunuyorsan hic heveslenme bence en doğrusu spor salonu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor salonlarıda boş arkadaşlar.Şunu unutmayın kilo vermenin %70 beslenme %20 spor %10 u uykudur.3 beyazdan uzak durucaksın.Yemeklerinde tuzu şekeri unu kullanmamaya bak.ekmeğide bir dilim sadece kepek ekmeği.ara oğunlerde genellikle meyve tüketmeye ozen göster.akşamda protein şeklinde beslen, sebze meyve ağırlıklı beslenirsen akşamlarıda az karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenirsen her gün düzenli olarak yürüyüş veya koşu yaparsan ve birde uykunu düzene oturrursan cok zor bir iş degil

0|1
    0|0
  • link Bak bir beğenirsen dene

0|0
    0|0
  • Kilo vermek mi istiyorsun ?

Pekala sana kesin bir cevap soyluyorum tabi uygularsan yalniz faydasini goruceksin.

Oruc tut dostum.

0|0
    0|0
  • yardım edin derken senin yerine biz mi yakalım yağları?Spor diyet bu kadar işte.Bir spor salonunda sana özel bir program hazırlarlar zaten

0|0
    0|0
  • kardio yapmalısınız.

Freeletics Programı vardı Youtube de görmüştüm

0|0
    0|0
  • yemeyeceksin o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kalorisi düsük seyler yiyip iceceksin :) ben haftada bir bucuk iki kilo veriyordum öyle

0|0
    0|0
  • Spor dışında doğru beslenme de şart

0|0
    0|0
  • Su ve yesil cay icmek aksama dogru kaloriyi azaltmak seker un tuz yok. 6 ogun beslen ne varsa gidiyor 8 kilo verdim durduramiyorum :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...