Hangi hayvanı beslemeliyim ?

En az 7 senedir yurtdışında yalnız yaşıyorum. kedi, balık, hamster, kuş beslediğim olmuştu.

canım çok sıkılıyor, evde yaşayacak bir canlının daha olmasını istiyorum. iyi vakit geçireceğim bir hayvan..

köpek istemiyorum çünkü sabah erken çişi için dışarı çıkmak benim için eziyet olur..

başka önereceğiniz hayvan var mı ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• papağan all hem konusur. tabı basın kaldırırsa

0|0
    0|0
    • aklımda ilk sırada papağan var şuanda..hangi papağın önerirsin ?

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha önce beslediysen tecrüben de var, kedi derim. Benim içim can yoldaşı oluyor

0|0
    0|0
    • aslında alt katlarda oturan arkadaşımda da kedi var.. alırsam kapıştırırız da...

• kapıştırmaktan kastım tanışmaları :)

ama önce şu martı bir atlatalım da...

• Hmm anladım ama dişi al besle, ölen kedim erkekti evde tutmak çok daha zor ve kısır bile olsa çiftleşme zamanı koku bırakıyor

• Hamster bakimi nasil bilmiyorm ama cok sevimli hayvan ya :) ben de istiyorum aslinda beslemek. Kedi olabilir.. yavrusundan tatli bir tane :)

0|0
    0|0
    • hamster güzel hayvanlar.. bende beyazı vardı. sabah 6da kafesinde turlar, uyandırırdı beni.. ben de koşu çarkını bantlardım kafese, sabah koşmasın diye. fakat bu da zararlıymış. koşmayınca kalbi yağlanıyormuş

• Acilmadi suan. Nyse

• bukalemun

0|0
    0|0
    • hmm ilginç.. bukalemunu eve salıversem uygun olur mu ? yoksa kafeste mi yaşarlar genelde ?

• Maymun besle :D

0|0
    0|0
    • aklımda maymun da geçiyor.. fakat bakımı zor diyorlar..besleyen var mı ?

• kaplumbağ

0|0
    0|0
  • kedi.

0|0
    0|0
  • arap bülbülünü bbiliyormusun?

ve hangi ülkedesin? :)

0|0
    0|0
    • arap bülbülü ile ilgili pek bilgi sahibi değilim, sadece çok gürültülü bir kuş olduğunu biliyorum.

Beyaz Rusya'da yaşıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• timsah besle :) bu sitede timsah besleyen bir kızla konuştuydum nickini hatırlamıyorum uzun zaman önceydi :D evde timsah beslenirmi ya :d

0|0
    0|0
    • belarusta timsah bulmak çölde kutup ayısına rastlamak gibi olacak sanırım...

• bahtına güven o zaman :)

• balık besliyorum izlemekten çok daha iyi ne yapabilirim diye uğraşmak zevkli hele bir de yavrularsa mis

0|0
    0|0
    • balık daha önce de beslemiştim fakat hoşuma gitmedi.. fakat pirana beslemek isterim..

• bi 10 tane yeterli olur herhalde..pet shoptan hamster alıp patır patır akvaryuma atar izlerim.

• sadece 1 adet olsa da onu yapabilirsin

• ben hayvan severim evim hayvanat bahçesi envai çeşit hayvan var :)

THE END...

0|0
    0|0
  • Tavşan alabilirsin

0|0
    0|0
  • amerıkadaysan kaplan al .

0|0
    0|0
    • pi'nin hikayesini izlemiş miydin . yok, ben almayayım :)

Yükleniyor...