Günün konusu ne olmalı?

Acil bir şekilde fikirlerinize ihtiyacım var. Bir radyo yayını yapsanız günün konusu ne olurdu? Yarım saat içindeki bütün önerilerinizi bekliyorum :))

Haydi çabuk çabuk..Lütfen:P

Güncellemeler:
dinlemek isteyenler için

link

umarım girebilirsiniz..sevgiler:)
Herkesi beklerim :)
Yayını dinlemek isterseniz 22:00 ve 24:00 saatleri arasında yapıyoruz..

Bazen başka bir program da olabiliyor bu yüzden program hakkında bilgi vereyim..Ben ve jinekologkocasıolanurologkadın sunuyoruz...Programın ismi Meydan buysa Jine benim :)

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 8

• Heeeey! Ben de duydum radyoyu. KizlarSoruyor'u ilk kez dışarıda duyuyorum, çok sevindim. Harika program, süper konu.

Benim de bir keresinde erkek arkadaşım yurt dışına gitmişti bir iş için. Aslında ben herkesten farklı olarak biraz rahatlamış, soluklanmıştım yokluğunda. Ama her dakika yanında olması da ayrı bir lüks tabi : ))

1|0
    0|0
  • Program çok güzeldi ve çok eğlendim, oldukça güzel bir tecrube oldu benim için. Rahatlığınız kesinlikle bana da geçti, enerjinizi çok yüksek ve harika buldum.

Fırsat için teşekkürler,

Bızzdıkk...

1|0
    0|0
  • internet yasağı ve bu yasağa karşı başlatılan hackleme konusu...

3|0
    0|0
  • Uzak mesafe ilişkileri çok fedakarlık ister. İstediğinde dokunamamak, ihtiyacın olduğunda yanında olmaması, hasta olduğunda bile yanlız olmak...

Kesinlikle yakın ilişkileri bile yürütmenin neredeyse imkansız olduğu günümüzde bence yürütmek mümkün değil.

Aaa! Bizden bahsettin, selamını aldık : )) Teşekkürler...

1|0
    0|0
  • wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

0|0
    0|0
  • wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

0|0
    0|0
  • Evet ben de aşık oldum.

Her yeni gün yeni bir ortak yanımızı keşfediyorduk,sürükleyici bir hikayeye benzetiyordum ben.

Konuşacak, birbirimize anlatacak bir çok şeyimiz vardı, ve bu da ilişkinin rutinleşmesini imkansız hale getiriyordu, çünkü sürekli bilgi alış-verişi halindeydik.

Ve nihayet ondan uzaklaştığımda;

Dokunmanın hayali ile geçen kutsal günler ve rüya gibi yaşanan yalnız bir hayatım vardı ...

Büyü, onun eski sevgilisini görmesi ile beraber bozuldu.

Yanında değildim,ona dokunup yapma demek gibi bir imkanım da yoktu.

Akıl almaz bir şekilde kendimi arka planda bulur oldum.

İşin en çok üzüldüğüm kısmı ise, umut ettiğim hiçbir şeyin gerçekleşmemiş olmasıydı.

Defalarca hayal kırıklığına uğradım,

Bu yabancı ilişki , ilk başlarda umut aşılayıp daha sonra da beni umutsuzluğa sürüklemekten başka bir şey yapmadı.

Hristos & İlke .

1|0
    0|0
  • neden sevenler hep üzülür ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...