Erkekler evlenecegi bayanin takimini degiştirir mi ??

Erkekler evlenecegi bayanin takimi fener ise mesela o da galatasarayli ise değistirmeye calisir mi yoksa öyle bırakırlar mi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tek fenerli olmam... :))9

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onu zeki bulmayıp, kendi takımı hakkında sacma düşündüğünü, konuştuğunu düşünüyosa takım değiştirtmeye çalışır ama yok kızı zeki buluyor ve kendi takimi hakkındaki yorumlarını doğru ve yerinde buluyosa takımının aynı kalmasını ister ...bu benim goruşum :) yani ben oyle yaparım.

1|0
    0|0
  • banane takımından ben şuana kadar oturup bir kez bile maç izlemişliğim yoktur futboldan nefret ederim ve futbol muhabbeti yapan kızdan da anında soğurum misal ben Galatasaraylıyım o fenerli olursa olsun ona karışamam kendi tercihi değiştirmek söz konusu olamaz...

THE END...

1|0
    0|0
  • valla her sevgilide farklı takıma geçen kızlara uyuz olurum. Yalnız evlenirsek ilerde çocuk olursa çocuğumuzun takımı benim takimim Sivasspor olacak yani ona karismasin yeter

1|0
    0|0
  • değişmeli .. ben değiştiremedim ama kendi kaybediyor sonuçta maç aktivitelerine gelemiyor :))

1|0
    0|0
  • öyle kalsın rakip olur iyi dalga geçilir :)

1|0
    0|0
  • Galatasaray'lı olacak :D

0|0
    0|0
  • yoo ben Galatasaraylıyım mesela ama hep fenerli bir sevgili istemişimdir :)

0|0
    0|0
    • Bu neden acaba

• Hi tabi tabi iyi gunler kardesim

• dur ya biraz daha konuşsaydık.. sevgilin falan var mı ?

• takımı şimdi niye katıyon ki aranıza neyi tutarsa bırak tutsun ne yani ben hiç takım tutmuyorum ne olacak

1|0
    0|0
    • Ya hu kardesim sadece soru bu soru :)

• Yani kendi kendine konussun ben zaten degismem :))

• :D

• sana cevap yok

1|0
    0|0
    • Niye

• rica ederim :) tanıdık birine böyle yorum atmam zaten ben

• :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...