Gebelik Takip Sistemi Hakkında Ne düşünüyorsunuz?

Millet hastanede gebelik testi yaptırmaya korkar oldu.. Önce test yapılıyor eğerpozitiftse aile hekimliğine haber veriliyor sonra ev aranıyor "tebrikler kızınız hamile! :) " Hadi bekarsın ailenden gizli oldu sonucu ne olacak? ya da gizli tutulmasını istiyorsun? Böyle bir fişlenme tarzı varmi yaa? Benim sorum şu bekar bir bayanım bu GEBLİZ denilen saçma uygulamaya takılmadan testimi yaptirmak istiyorum aileme haber gitsin istemiyorum ailemi gectim sadece bende kalsın istiyorum. Evde yapacagim teste guvenmiyorum cunku 9.gun oldu. Hamile oldugumu nasil ogrenebilirim? 4 gundur midem bulaniyi ve geceleri kusuyorum. Su andada bulaniyo ve akintim var.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence güzel bir uygulama.Bunun gizli yapılması,bekarken hamile kalmak çok saçma onların arayıp da sonucu söylemesi degil.

0|0
    2|0
    • Isteyen gizli yaptirmakta ozgur olmali. Ahlak bekciligi yapma burada sana bekarken hamile kalmak saçmami sence ne dusunuyosun diye soran olmadi.

• Neden aciyosun? Senin gibi dar beyinliydim tam 3 ay once. 3 ay once alindi bakireligim elimden bir anlik heves yuzunden. Bende isterdim evlenince olsun ama olmadi napiyim intiharmi ediyim? Icinde oldugum psikolojiyi yasasan hak verirdin.

• Halk dilinde ona dar beyinlilik değil namusluluk deniliyor.Neyse daha fazla tartışmayalım da.Bişey soracam bir heves yüzünden alındı peki bu durumda sen masum mu oluyosun? İntihar etme tabiki de Allah yardımcın olsun ne diyim

Erkekler Ne Diyor 2

• Eczanede sağlam bir test vardı adını unuttum ondan alabılırsın kesin sonuç veriyo.Garanti olsun dıyosan 2 kere yap.Çok ta büyütmeyin bu kadar Her yasak bir çözüm getirir.Dogum kontrol hapı,prezervatif,Ertesi gün hapı iğneler vs vs...

0|0
    0|0
  • Ben aile hekimliği nde yani sağlık ocağında çalışıyorum evet çok saçma sistem hemşireler e diyorum siz karışmayin ama aramak durumundalar. Eczanede 22 liralık test var çok sağlam ondan yap. Ve bunedena sonra aylık iğne ol Korun ya da 3 aylık iğne ol

0|0
    0|0
    • Peki ozel hastanede yaptirsam aile hekimligine kayitlari gelir mi? Bi bilginiz varmi durum ciddi yardimci olursaniz cok sevinirim.

• Onla ilgili bilgim yok açıkçası eczanediki teste güven bir kac tane al farklı markalarda istersen

• özel hastanede ücretini ödeyerek yaptırdığımız ve doktorun görmediği pozitif sonuçlar aile hekimine gebe bildirim olarak ulaşıyor mu

Kızlar Ne Diyor 3

• Belirli bir zaman geçmis test alıp tarifine göre yapsbirsin. Sonuçlar büyük oranda doğru cikar

0|0
    0|0
    • Veya sağlık ocağında yaptita bilirsin. Aile hekimi ile görüşüp yardımcı ola bilirler

• Kendin evde test yapcan kaliteli bir test al kesin sonuç alirsin ve sabah hic tuvalete cikmadan ilk onu yapcaksin.

0|0
    0|0
    • Kaliteli bir teste ornek verirmisin? Ilk defa yapicam cunku.

• Eczaneye git kesin çözüm alabilcegim en iyi testi istiyorum de. İsmini hatirlamiyorum şuan ama %100 kesin sonuç olan bir testti.

• Özel hayat diye bir şey kalmadı zaten .

Özel kliniğe gideceksin. Özel hastane, devlet hastanesi, sağlık ocaklarına gitme. Kadın doğum doktorunun kendi muayenesine git. Özel kalır orada her şey .

0|0
    0|0
    • Ozel hastaneyi dusundum ama ozel hastanelerdede kayitlar aile hekimligine ulasiyormus.

• özel hastaneye gitme zaten . Hastanelerin hiçbirine gitme. jinekoloji doktorların kendilerine ait muayeneleri var ya, ondan bahsediyorum . doktorun kliniğine git yani.

Yükleniyor...