Yumruk nasıl atılır ?

yumruk omzdanmı yoksa dirsektenmi atılır daha etkili acıtıcı nasıl atabiliriz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Omuzdan güç almani öneririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kırık kolunu uzattığında arkadsına gövdeni de vermelisin omzunla beraber. yumrugunun arkasında kolun dogru ve duzgun oldugunda arkadsında omzun ve devamında vucudun olmalı. kick-boks maclarına bak biraz.

0|0
    0|0
  • Yumruk atma metotları var kickboks yapanlarınki zayıftır ama wing chun stilini sürekli çalışır isen kalıcı hasarlar bırakabilirsin

1|0
    0|1
  • baş parmak avuç içine alınmaz.vuruş esnasında kırılma ya da zarar görme riski var.ve tabiki en etkili yumruk omuzdan çıkan yumruktur :)

0|0
    0|0
  • Kavga mı var :D

0|0
    0|0
  • omuzdan atılır. nasıl daha acıtıcı olur demişsin ama bunda attığın yerin daha çok önemi var

0|0
    0|0
  • Yumruk atarken bas parmagini avuc icine alma ayaklar sabit olsun bilegini sakin bükme hedefi belirle vur dikkat et olmesin

0|0
    0|0
  • Baş Parmağını Avucunun İçine Değil Dışarda Duracak Şekilde Parmaklarını Kasmadan Omuzundan Güç Alarak Yerleştir Ama Parmak Olayına Dikkat Et Zaten Kibrit Gibidir Kırılmasın :D

0|0
    0|0
  • O küçük kemiksiz elinle hiç denmeye kalkışma :)

0|0
    0|0
    • Kız olduğunu sanıyordum :)

• sen gel buraya sana gsterirle dünyanın kaç bucak olduğunu gelçi gelmeden seni tutarlar girişte kimlerdensin ne işin var die

• Daha birşey yazma bıktım senden ne maçosun lan sen bu gidişle evde kalcan

• Kadınların vurduğu yumruk etkili olmaz en iyisi tokat suratına bir tane yalatcan

0|0
    0|0
    • yalnız bn kadınım ama erkek gücü vardır lisede falan sınftaki erkekleri döverdim ve elim inanılmaz ağırdır

• Benim sevmediğim biri var onuda döver misin

• eyw bn değilde arkam halleder muştayla demir jopla sıkma canını

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...