Kapat

Kızlar icin dövüs sporlarıı

Merhaba arkadaslar, ben bu aralar dovus sporlarina cok merak sardim ve baya kafaya taktim bu isi. Bana uygun bir dovus sporu secip hemen baslamak istiyorum ve hangisini secmem gerektigine karar veremedim bu yuzden sizden yardim istiyorum. 1.64 boyunda ve 46 kiloyum. Gucsuzum ve guclenmek istiyorum ama bunu yaparken de iyice kas yapip cirkin gorunmek istemiyorum hem fizigimi duzeltecek hem de guclendirecek bir sey lazim bana simdiden tesekkurlerr :))

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sipor salonuna git anlat sana uygun bir spor tarifinden bulunurlar

1|0
    0|0
    • Onu denedim ama pek bir yardımları olmadı açıkçası fitness diyorlar kas ağırlıklı çalışmak için

• bir de deniz varsa yazın bol bol yüz çok faydalı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• kafes dövüsü yaparsan boks, kickboks, güres hepsi var icinde. Türkiyede henüz pek bilinmiyo ama bati ülkelerinde bayanlar da cok basarili bu alanda. Türkiyede de baslarsa bu sporun öncülerinden olursun. Benim tavsiyemle birgün sampiyon olursanda bana bir kiyak gecer birlikte fotograf cektirirsin benimle, sonra bende onu facebookuma koyar hava atarim :)))

1|0
    0|0
  • Elbette güçsüz olursun. 46 kg ile senin bağışıklık sistemin bile yeterince görevini yerine getiremez. derhal dengeli bir beslenme programına başlayarak sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsin

1|0
    0|0
    • Aslında kilomun normal olduğunu düşünüyordum ama :Dd tavsiye için teşekkürlerr

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı boydayız ben 50 kiloyum herkes cok zayıfsınn diyor :D

0|0
    0|0
    • Ben normal olduğumu düşünüyordum aslında ama dışarıdan görenler zayıf diyorlar :D

• Guclenmek için sıkılaşman gerek mesela şişman ama yag bezesı bırısı kassızdır her yerı yagdır ama hem zayıf hem sıkı olursan kaslı guclu ve zayıf olucaksın. Buda sporla mümkün

Yükleniyor...