Yardımcı olabilen var mı??

Arkadaşlar bu senenin başından beri benden hoşlanan yan sınıfta bir çocuk var. O benim bildiğimi bilmiyor sanırım ancak ben artık bana bakışlarından ve hareketlerinden bunu anladım bir kaç kezde kulak misafiri oldum arkadaşlarımla konuşurken. Çok iyi temiz birisi ve onu hak etmediğimi düşünüyorum bu gün çok kararlı ve korkusuz baktı gözlerime normalinden çok farklı en kötü yanı da en yakın arkadaşım bu çocuğun kendisinden hoşlandığını zannediyor ve bu durumdan da gayet memnun. Çocuk onunla gayetde dost olmak için konuşuyor bir şekilde hayatıma girmek için ancak arkadaşım bunu yanlış anlıyor.Ben bunu ona aramızın bozulmasından korktuğum için söyleyemedim.Bu gün bu çocuk çok net baktı ve yanındaki arkadaşlarının kulağına (ben karar verdim..) diye bişey söyledi sonra arkadaşları dönüp bana baktılar eğer gelip konuşmaya karar verdiyse ben yandım.. Arkadaşımla aram bozulsun istemiyorum yardım edinn...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hak etme etmeme mevzusunu artık kapatın abi ya çok saçma seviyosa hoşlandıysa her şeyi göze almıştır... Sende azcık bile hoslanıyosan bence bir şans vermelisin...

He şu duruma gelince de bence çocuk yanına gelirse konusursa düşüncelerini aynen aktar ama olumsuz cevap verme çünkü, bir erkek kola kolay net istekli bakamaz... o arkadaşına gitsin knk falan desin seni çok seviyorum kardeşim falan desin arkadaşın da çocuktan uzaklaşır hem sende bişiler yaşarsın onunla... Bence bir şans vermelisin yani:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen ona layik değilmisin bir insan kendini bu kadar gömer madem sen kendini gömdün bide biz gömelim tanıdığım erkekler var numaramı bırakıyımda bir konuş işe başla işte senin gibi kızlara bu kadar ağır konuşmak lazım iyi erkek görünce uzaklaşıyorsunuz sonrada erkek arkadaşım beni aldattı bana vurdu diyorsunuz bunları hakediyorsunuz çekin cezanızı senin gibi kızların gideceği tek bir yeri var onuda sana söyledim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bilmeden koşuyorsun ama yinede düşünceni söylediğin için teşekkür ederim...

• bilmeden konuşabiliyor olabilirim ama ona layik değilim nedir yani o iyi sen kötü mü yanlış cümle kullanmışsın o zaman

• ya sevgilin ya arkadaşın, hangisi senin için önemliyse onu seç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...