İlker başbuğ tahlıyesı hakkında ne dusunuyorsunuz?

selam arkadslarım;

Bı zamanlar dedıler: darbe yapacaklar dedıler; bızlerı yerımızden etmek ıstıyorlar dedıler.. Müebbet hapıs verdıler.. Cıkamasın orda ölsün istediler.. Hangı vıcdan buna musade ederdı? Ben suçsuz olduklarını düşünüyordum bastan berı.. Sırf askerıyenın sesını kesmek ıcın yaptılar.. Sonrada hıc bısey olmamış gıbı neyse çıksın : Kımden emır aldılarsa artık? İşin çelişkisini gormesınız ıcın dıkkat çekmek ıstedım: Madem suçsuzdu ozaman ne dıye hapıse gonderdınız adamcağızı? Sırf Atatürkçü diyemı? Yazıklar olsun.. Sımdı de ne oldu kımden emır aldınızda 1 yıl sonra tahlıye .. Yok böyle bır adalet.. Hanı sızın adaletınız cok mukemmeldı. Cok doğru kararlar alırdınız? Bunun olacağını gun gıbı gormustum.Yazık gerkcekten.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Paşamızın gözü aydın. Şimdi Türk Milleti bile diyemeyen Tayyip düşünsün.

1|0
    0|1
  • herşeyin planlı olduğunu düşünüyorum artık İlker Başbuğ bir tehdit değil bu saatten sonrada olamaz serbest bırakılması güç bile kazandırabilir

0|0
    0|0
    • ben bundan sonra çıkacak kısınınde aponun olacağını düşünüyorum.. surayada yazıyorum.

• Ben suçlu olduğunu düşünmemiştim zaten, şahsı ve ailesi adına çok sevindim.

0|0
    0|0
  • Paşamızın gözü aydın.

0|0
    0|0
  • Turkiyede Arap milliyetcisi degilsen isin zor ;p butun Turk milliyetcilerini hapse attilar zaten

0|1
    0|0
    • doğru soyledın arkadsım katılıyorum..

• arap isimleri, arap alfabesi, arap dini, arap dili, arap tarihi, arap bilmem neyi.. bir kurtulabilsek bu arap milliyetciliginden..

• o konuyu hıc açma kardeş.. zaten ne olucak halımız böyle bılemedım..

• bir büyük abimiz şöyle dedi. "eee ne de olda hocasına çekmiş ecevitte böyle yapmıştı" dedi. geri bırakacaklar dedi. dediği de oldu.

0|0
    0|0
    • affa karsıyım açıkçası.. bunun adı af deıl.. çıkar ılıskısıdır.. ortada suçlu yokken bırılerıne çamur atmaktan ıbarettır.kendı düşüncem..

• ben ılerısını dıyıverıyım.. apo çıkacak kardeş.. sunu yaz..

• neler oluyor diyorum

0|0
    0|0
  • Askerlerden hoşlanmıyorum. Görüşümü yazmayayım.

0|0
    0|1
  • Elinin hamuru ve o tatlı aklınla siyasete bulaşma.

0|0
    1|2
  • Doğru ağlama duvarına hücum

1|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 1

• Mutluyuz

Onca dalyaprak salındı

Bu adam suçsuz yatıyordu

hoşurt

0|0
    0|0