Karşınızdaki kişinin eğitim seviyesi sizin için önemli mi?

Sorum basit. İlişkinizde ya da arkadaşlıklarınızda karşınızdaki kişinin eğitim durumuna önem verir misiniz? Züppe gibi gözükmek istemem ama benim için önemli. Yakın arkadaşlarım ya da ilişki yaşayacağım kişinin lise/ortaokul mezunu olmasını istemem, ya da üniversiteyi bitirmiş bile olsa kendini hiç geliştirmemiş biri. Sizin düşünceniz ne?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• '' Davul bile dengi dengine '' sözünü duymuşsunuzdur..

Benim için eğitim seviyesi çiftlerin birbirini anlayabilmesi ve hayat tarzlarına uyum sağlayabilmesi açısından elbette önemli..Çift olmak karşılıklı birbirinden birşeyler öğrenebilmeyi ve fikir alışverişini de beraberinde getirir..Fikirce birşey kazandıramayacak çiftlerin birlikteliği uzun sürmez..

Ben Üni. mezunu biri olarak asla bir ilkokul veya lise mezunu olan biriyle yapamam..Yapılabilinse bile ancak birkaç yıl sürer sonrasında gelsin problemler..

Günümüz Türkiyesinde kadının eğitimli olması şart..Eğitimli bir kadınla , eğitimsiz bir erkeğin birlikteliği erkeğin kıskançlığı ve egosu yüzünden biter..Kadının eğitimsiz olduğu tam tersi bir durumda da erkek kadını ezme hakkını görür kendinde..

O yüzden eğitimli- eğitimsiz birlikteliklerine karşı her zaman mesafeliyim..Yapabilen mutlu olabilen varsa saygı duyarım ama ben denemem bile..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• okuma yazması olsun adres bulsun yeter de sen biraz abartıyorsun

0|0
    1|0
  • hiç önemli değil isterse okumamış olsun ben onun yanında mutluysam sorun etmem...

THE END...

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil isterse hiç okumamış olsun farketmez mühim olan dürüst ve iyi birisi olması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Isterse en baba universiteyi bitirsin oturup iki kelam konusamiyorsam cahil cuheladir.. hatta derim ki "cok cahilsin keske olsen" -.-

0|0
    0|0
  • çooook önemli

diplomayi baz almıyorum ama o da bir ölçüde etkili

0|1
    0|0
  • Arkadaşlıkta eğitim seviyesini önemsemem ama bir birliktelik yaşayacaksam biraz önemserim bu durumu ama çok takmam...

0|0
    0|0
  • benim için de tabi ki önemli ama ünv mezunu olup da aklı bir karış havada olana da tahammülüm yok. Diploma tek başına işe yaramaz...

0|0
    0|0
  • okumak demek kendini geliştirmek anlamına gelmez. Üniversite sadece diplomadan ibarettir. Genel kültür kişiyle alakaladır. Eğitim seviyesi önemli değil benim için. Kültür seviyesi önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...