Annenizin babanızı aldattığından adınız gibi eminsiniz, ne yaparsınız?

17 yaşında 1 kızsınız ve 15 yaşında 1 erkek kardeşiniz var.

Bu durumu erkek kardeşinizde biliyor.

Ama diğer taraftan annenizin babanızı aldattığını babanız da biliyor sanki. Konuyu bildiğini size ima ediyor zaman zaman.

1 kız evlat olarak böyle 1 durumda ne yaparsınız?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• boşanmalarını isterim ve bunu oturup konuşuruz, ondan sonra herkes ne yapıyorsa yapar

0|1
    0|0
    • Boşanmayacaklarını söylerlerse ne yaparsın? Neden boşansınlarki? Taraflar memnun yaşamlarından..

• memnunlar mı yuh o zaman ne diyeyim, paramı kazanmaya başlayınca kardeşimle ben taşınırdık o evden, böyle saçmalık mı olur, biz taşınırız, ondan sonra ne yaparlarsa yapsınlar o zaman, ama gözümde zerre kadar değerleri kalmaz, daha sonra da çok fazla görüşeceğimi sanmıyorum

• Son derece masumane 1 yanıt.:))

Kızlar Ne Diyor 9

• açıkcası bir aile olmanıza rağmen bu, 2sinin arasında geçiyor. babanı sevmeyebilirsin ki bu doğal. ama sonuçta senin baban o atsan atılmaz satsan satılmaz vesselam. annene ve kardeşine gereken desteği ve morali vermeli ama kendine harcamamalısın. kötü bir olay ama dünyanın sonu değil. eğer annenin boşanma gibi planları varsa ona gereken manevi desteği vermelisin. ancak o böylede memnunsa ; bırak gitsin/halil sezai

0|1
    0|0
  • Destek veririm

Babamla bu zamana kadar iyi yaşadı

Herkese göre değişir bu

hoşurt

0|1
    0|0
  • ayrılmalarını isterim babamla yaşarım..

0|1
    0|0
    • Ama baban bu durumdan son derece memnun ve mesut. Annenizden ayrılması olanaksız. Ne yaparsın bu durumda?.:))

• başlarım onun dünyasına :)) yok öyle bir dünyaa :)) sonuna kadar inkarrrrrr böyle bir babadan böyle çocuk :))))

• o saattenden sonra evde baska haltların döndüğpünü düşünür ikisindende uzaklasırdım

0|1
    0|0
  • annemi tehdit ederim napıcam

0|1
    0|0
    • Ne diye tehdit edeceksin? Karışma bana derse nhe yapacaksın?.:))

• babamla arasını düzeltmeyip o adamı bırakmazsa babama söylerdim ya da bana düzenli para verirdi :D

• Baban biliyor annenin babanı aldattığını ve sesini çıkartmıyor. Sana düzenli para verir tabii.

• annemin yüzüne bidaha bakmazdım hem babam biliyo da niye müdahale etmiyoki babam böyle bişeyi öğrense annemi 1 dk bile o evde tutmazdı ben karışmazdım odama kapanır olayları kendi haline bırakırdım babam bişey demediğine göre...

0|1
    0|0
  • Baba ? yemin ederim paranoyaga baglıyorum bu sitede

0|1
    0|0
    • Ne demek istedin anlamadım..

• annem aldattı, babam yakaladı, falan filan, ayrıldılar. Konu kapanmalı artık. 8-9 yıl oldu. Hem yeni biriyle evlenmeyi düşünüyor hemde hala anneme takmış, o beni kaybetti, ben namazlı abdestliyim, bir çok talibim var ... belkide andropozdan falan

• Vay anasını ya. Baban tam 1 açmazda. Annenin aldatmasından inanılmaz tahrik olmuş ama diğer taraftan onu affedemiyor. Baban nasıl öğrendi annenin onu aldattığını?

• boşanmaları an meselesi annemi red ederdim ki ben annem babam ayrılsa üvey baba gelse annemi vururum

0|1
    0|0
  • Baban konuyu biliyorsa annen olmadan üçünüz de oturup konuşmalısınız onu en iyi tanıyan sizlersiniz ve her birinizin fikrini iyi değerlendirin. Sonra baban boşanmayı doğru bulursa boşanır siz konuşun karar babanda toplansın dıyorum kısacası o sızden daha iyi bilir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...