Ciddi düşündüğünüz birine nasıl davranırsınız?

bugüne kadar bu sorunun tam tersi soruldu bu sitede bende şimdi sizlere böyle bi soru sormak istedim siz sevgilinizle ciddi düşündüğünüz zaman ona nasıl davranırsınız? mesela ben şimdiki sevgilimi herşeyden üstün tutuorum nedense kıskanıorum habersiz kalmamaya özen gösteriorum halbuki daha önce erkek arkadaşım e yaparsa yapsın pek umursamazdım herneyse soru bana değil sizlere yönektildi değilmi cevapları alabilirmiyim :)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamam , İlgi göstermem , aramdıkça aramam , mesat atmam , güzel sözkullanmam , umrumda değilmiş gibi yaparım , dinlemiyormuş gibi yaparım .

umursarım , ilgi gösteririm , severim , yoluna çiçekler sererim , senede 1i aşmadan dünyanın en romantik insanı olur adına şiirler yazarım yanımdaykende onun hayaliyle yaşarım . Secişirken gözlerinin içine bakarım .

bu yüzden ilgi çekici olabilirsiniz . çünkü seni asla çözemezler . Bir kadın seni çözüdügünde işin bitmiş demektir . Eğer bütün bunları mükemmel bi kombinasyon şekilde yaparsan o kadın seni asla çözemez .

tüm söylediklerimi unut . Arkadaş ortamında nasıl takılıyorsan konusuyorsan kişiligin neyse aynısı olucaksın yanında.

dengesizlik ile gizemli olma arasında ince bi çizgi var :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• değer veririm ve gelecek planlarımdan bahseder ve ailemle tanıştırırım faln..

0|0
    0|0
  • El bebek gül bebek..Cicim ayları geçsin hele.

0|0
    0|0
  • Onu çok düşünürüm, ara sırada kavga ederim.

0|0
    0|0
  • Müsaade eder iseniz sizinle bir husus hakkında konuşmak istiyorum. Yıllardır kadınlar tarafından canhıraş gecelere müstahak olduğumun gerekçesi olarak, kadına giden yolda cinsi arzularımın icrasında muvaffak olamadığım gerçeği ile yüzleşiyor olsam dahi, bu gerekçeleri müteessire hamletmeyerek, ihtirasları zapt etme temayüllerinden kaçınıp, bedeninize şehvetimin tesirine izin vermenizi diliyorum.

0|0
    0|0
  • Ciddi düşündüğüm ve düşündüklerim diye ayırmıyorum hiç bir kadını ve her zaman standart bir haldeyim. Neysem o..

0|0
    0|0
  • herkese davrandıgım gibi seviyeli saygılı davranırım zaten kaderimde varsa zaten olacakla öleceğe çare bulunmaz...herseyin bir sınırı var evlenildiği zaman bile arada belli bir saygı olması gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bende ciddi düşünüyorsam, herşeyimle ciddi olurum. Senin yaptığın gibi hissettiririm.

0|0
    0|0
  • saçını çekerim , ters konuşurum , sinir sinir davranırım , tartışma ortamı yaratıp sonrasında ciddiyet içinde ilişki kurmaya çalışırım ,... saçını çekerim bir kere daha etkili olsun

0|0
    0|0
  • Gelinlikle hayal ederim

0|0
    0|0
  • Ciddi davranırım

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğüm birine gülerim

0|0
    0|0
  • olgun davranırım

0|0
    0|0
  • Ilgili olup daha çok önemserim.

0|0
    0|0
  • o benim hayatmn anlamı diyeblrm.. Herşeyni mrk edyrm nsee yazamycam kısacası o benm herşeym :)

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğüm birisine hak ettiği gercek degeri veririrm

0|0
    0|0
  • çok iyi davranırım 1 dediğini 2 etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben sevgilimle ciddi düsünüyorum, ona öyle herseyde kizmiyorum mesela buluscak olcaksak ben saatlerce hazirlaniyorum bazen isi cikiyor gelemiyorum diyor bende buna aslinda cok sinir oluyorum üzülüyorum cok ama olsun askim ozaman yarin bulusalim falan diyorum, hep güler yüzlüyüm bende huzur bulsun istiyorum. Bulusunca onun derdini dinliyorum takma kafana falan diyorum morel veriyorum. Ona onu sevdigimi belli ediyorum, hepte söylüyorum seni seviyorum diye.. yani hep iyi davraniyorum hic karsi gelmiyorum. Üstün acik olmus daha kapali birsey giyermisin derse onuda yaparim mesela.. yani evliymis gibi saygiliyim sözünü dinliyorum karsiliginida veriyor ama.

0|1
    0|0
    • Benimde hemen hemen buna benzer bir ilişkim var. Bi mesaj atarmısın bana birşeyler sormak istiyorum sorun olmazsa

• Ben kıskanç değilim ama tabi ki habersiz kalmam elimle doyururum zaten benim için o benim her şeyim olacak sadece ikimiz önceki ailem yerine artık o benim ailem olacak ona iyi bakmam lazım giyinişine özen göstermeye başlarım(şimdiden) Ne çok sıkarım ne çok rahat bırakırım ortası yeağni

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • fazlasıyla değer verdim ama sonra çok şımarıyr :) gerek yok

1|0
    0|0
  • sorumluluk sahıbı olurum birşeyı rıca ettıgınde yapmaya çalısırım huzurlu olsun dıye delı gıbı çaba gosterırım

0|0
    0|0
  • kasmaa gerek yok eğer zaten ciddisem hertürlü manyaklıı yapıorumdur demektir:))

0|0
    0|0
    • mesela? bi örnek verebilirmisin en güzelinden

• yani en basitinden ciddi düşündüüm birine nasıl davranmam gerek napmam gerek diye sormam ki. nasıl istersem öyle davranırım. kızarım severim döverim parçalarım öperim söverimmm gibiii. :)))) nasıl davranacağımımı düşünücem bide

• ciddiyetsiz yaklaşıyorum.hiç ciddi düşünemedim.

0|0
    0|0
  • Davranmam bile.

0|0
    0|2
Yükleniyor...