Sizce sevgilimle ne yapmamız gerekiyor?

Arkadaslar 1 yıllık bir iliskim var cok mutluyuz fakat ailem ilk duydugunda ayırmaya kalkıstı ayrı biliyolar oyüzden ama artık 1 yıl oldu sevgılımle sevgililigin ötesindeyiz ve sureklı bana kacmaktan bahsediyo kacalım nıkahımızı kıyalım dıye ısrar edıo sureklı aılemın ızın vermıcegını dusunuyo ben tamamen sevgılımın oldum yanı evlencegımz kesın ama bu yoldaki engelleri nasıl acarız bilmiyorum bana fikir verir misiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kaçma derim yaşınız genç gibi

0|0
    0|0
    • ben 18 o 19 peki ailemle nasıl basa cıkabilriim sizce

• 21de evlenmeyi düsüünyoruz normalde ama

• okulyok mu ?

Erkekler Ne Diyor 4

• aile her zaman onde olmalı ileride sevgilinle ayrılırsan ailene geri donebilcekmisin için rahat edecekmi ailenin rizasını almaya calıs ondan snra ne yparsan yap aileni cignemeeeeee

hayat lay lay loom değil bunun evlilği var vsvs ama ailenin rizasını almadan yapma evlilik cok farklı

0|0
    0|0
  • Bir işi yapmadan önce iyi düşün,zıttını yapıp işi yapıp sonuçlarını görmek sana zarardan başka birşey getirmez o yüzden erken oynamalısın yaşını yazarsan daha detaylı şeyler yazabilirim :)

0|0
    0|0
    • ben 18 o 19

• Evlilik için çok erken artı kişiliğinde oturmuş değil oturması için en az 25 olman gerek benim kuzen 16 yaşında evlendi şuan 28 yaşında ve hayatından kocasından bıkmış durumda sebeb gençliğini yaşayamaması her zaman evlenebilirsin ama bir kere hayatın tadını çıkarırsın sakın kaçma

• işi evi arabası ahlakı varsa kaç baban torunlarını görünce affeder :D

0|0
    0|0
  • onun nasıl biri olduguna bağlı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aileniz neden karşı bu ilişkiye kaçmayı son çare olarak düşünü n erkekler anlamaz ama bir kız evden kaçarsa ailesini kaybeder

0|0
    0|0
    • mezhep farkı yuzunden karsıydı fakat aramızda artık mezhep farkı yok sevgılım mezhep konusundada benım tarafımda artık

• hayr anlatmadım aılem cok karsı ve 18 yasın kucuk oldugunu soyluyolar oysa bız 18de evlencez demıyoruz zaten onumuzde 3 yıl var

• o zaman kaçmayı unutun ve ailene anlat mezhep değiştirdiğini ve yinede kabul etmezlerse gizli gizli yürütün ama yaşınız biraz daha olsun bence

• yaşını bilememde hayatını bir erkekle geçirmeyi herkes ister ama okulun var mı ve bu evlilik 1 günlük ya da bir yıllık olmamalı bir ömür ondan para istemeyi ya da onun her türlü haline katlanabileceğini düşünüyorsan kaçma ama annene açık açık anlat ben onunum falan de verirler zaten

0|0
    0|0
  • ailenin onaylamadığı bir iş yapma !

0|0
    0|0
Yükleniyor...