Burada tanıştığınız samimiyetine ,dürüstlüğüne inandığınız üyeler var mı?

Malum efendim sanal dünya...Götü yere değenin 185 boyum var dediği , ortaokul terklerin makina mühendisi olduğu bir yanılsama... Şahsım adına söyleyecek olursam az da olsa burada doğru düzgün insana rastlama imkanı buldum...Sizlerin var mı bu tarz tanıştığınız insanlar ? İsim de verebilirsiniz çekinmeyin...Belki bizimde tanışmamıza vesile olur ...

Dipnot: Bütün gün geyik geyik sorularımdan sonra umarım buna ciddi cevaplar verirsiniz = )

0|0
23|13

En İyi Kız Görüşü

• ben sanaldaki insanların artık o kadar uçta yalanlar söylediklerini düşünmüyorum.

çünkü artık eskisi gibi dar alanlar değil sanal dünya çok şeffaf.

kaç kişinin ipliği pazara çıktı burada bilmezsin sen o günleri

annem diye rus karılarını kakalayan bile gördük ama, yemedik çinki yenmez öyle anneden öyle kız çıkmaz cvkbhjcxvkbxckjbvxc

0|3
    2|0
    • Anasını rus karısı olarak gösteren zihniyeti çok merak ettim şuan...O nasıl bir fantazi la öyle = )

• ananı da al git lennn dersin o derece :D

• Yuh diyorum sok oldumşu anve son olarak ta guluyorum harbiden. Karaktersiz kizlar akli sira erkeklerle oyun oynuyor saniyor ...

Kimmis merak ettim. Boyle birinden tesadufen de olsa denk gelmek istemem. Mesaj yollayabilirsen sevinirim .

Kızlar Ne Diyor 22

• Var birkaç iyi adam.

(Adam cinsiyet olarak anlaşılmasın)

0|2
    1|0
  • G*tünün yere değenin 185 boyu (Çok güldüm. Var öyle insanlar gerçekten.)

Bazı kişileri kesinlikle kaale almıyorum. Güvendiğim kişiler 5 parmağımı geçmez.

0|1
    0|0
    • Normal hayatında da insan en fazla 5-6 kişiye güvenebiliyor maalesef. Ayrıca dip not olarak ekliyelim g.tü yere değenleri de seviyoruz efendim sadece zürafa taklidi yapanlara sözümüz = )

• Annem hep demiştir. ''G*tü yere değenlerden korkacaksın.'' diye. Kimi tanıdıysam hepsi tehlikeli çıktı.

• Ahahahha = ))) Onların bir okadarı da toğrağın altında oluyormuş =P

• onu bilmemde çok modern diye tabi ediyim hadi aslında ilgisi yokta neyse ..gözükmeye çlışan ama yazdıklarını belli kitap ve kültür yazılarından alan kopyala yapıştır yapan kişileri görüyorum..boyunu falan çok dert etmem yalan olsa bile...kişilik daha önemli var 1 2 kişi

0|1
    0|0
    • Buna kesinlikle katılıyorum... Kültürlü imajı çizmek uğruna yırtınan üyeler var... Gerçekten belirli bir birikime sahip olan ve bunları paylaşanları tenzih ederek söylüyorum tabi...

• Adı lazım değil hergün milliyetdeki haberlerden alıntı yaparak sorular soran bir üye vardı = ) Bir gün mesaj atıp sordum arada sırada da spor sayfasından birşeyler paylaşabilirmisin diye = )

• haber sorulabilirde ..yazıyı döşemek garip tabi

• var var cici insanlar var burada.. ama seçmek ayırt etmek biraz zor olabilir.. ama ben siteyi o insanları bulmaktan çok türk toplumu neleri merak ediyor diye inceliyorum ve seviyorum ;)

1|1
    0|0
  • Sonchance <3 <3 <3

Göken <3

Bendiss

çizmelikedii

hardgenc

jelibonnn ablam

Tosbaaa var birde :D

1|2
    0|1
  • var :)

0|1
    0|0
    • var var anladık da isim verin kardeşim = ) Her gelen var yazıyor kısa yoldan xper ohhh = )

• Beni yazam, kasteden herkese teşekkür ederim...

Var tabii bir elin parmak sayısı kadar...

0|2
    0|1
  • Kesinlikle var

Realde gorusmeye degecek kadar inandgim guvensigim arkadaslara sahibim

İyiki varlar

0|1
    1|0
  • Bir elin parmaklarını geçmez sanırım.

0|1
    0|0
    • Baş parmak kim ? = )

• Kolaya ilaç atmıyorum o şarkıyı keşfettiğimden beri = P

• Aman iyi kola içmem zaten :)

• Kimse umrumda degil egoistin tekiyim ben

0|1
    0|0
  • nn2598 kankamı tek geçerim <3

0|1
    0|0
  • Evet var bir kaç üye.

0|1
    0|0
  • bir arkadasım vardı sadece oda üyeliği yalan oldu herhalde :)

0|1
    0|0
  • Buranın dışında da benim için değerli olan üç-beş dostum var.

0|2
    1|0
  • bvebbutterfly

nostaljihayranı

hicazkar ablam

düzelübee

nicktirgitbeyaaa

browling <3

2|1
    1|0
  • Var evet arada oluyor öyle

0|1
    0|0
  • var üjjbejjjj

0|1
    0|0
  • var ama nick'ini söylemek istemem :)

0|1
    0|0
  • evet var 1 2 kişi

0|1
    0|0
  • Tanışmıyorum buradan insanlarla

0|1
    0|0
  • Elbette var, onlar olmasa bu sitenin bir albenisi yok zaten. Listemdeki herkesi iyi ki tanıdım diyorum. Hepsinin samimiyetine, dürüstlüğüne inanıyorum ve güveniyorum, bunu bazıları için tekrar tekrar söylüyorum. Listemde olmayan ama bende hala hatırı olan da var. Herkesin canı sağ olsun.

0|1
    0|0
  • vardi hatta asik oldum denilebilir ama kader yollarimizi ayirdi ben cok istemistim onunla ask yasamayi ama olmadi :(

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• istisna bir kaç kişi var şüphe etmediğim.

cut.

0|1
    0|0
  • Sanal olunca insan yine de emin olamıyor lakin beni bağlamıyor neticede. Bir beklentim yok.

Dedikodu kazanı, bilgi toplama yeri olan bir yerde yemişim samimiyeti diyorum.

0|2
    0|0
  • Bir kaç tane çürük elma çıksada yüzde 90 iyi insanlar var Çürükleri ayıklıyoruz geçmişe yolluyoruz üstlerini çizip önümüze bakıyoruz

Oha sırf senin için ciddi cevap verdim

0|1
    0|0
  • Elbette var..

0|1
    0|0
  • Bi hemşom var gerisi sabun köpüğü

1|1
    0|0
  • var üj bej kişi

0|1
    0|0
  • Boyum gerçekten 1.85 hacı a makıne muhendısı degılım liseliyim la ben akşam lisesi kuyorum ve çalışıyorm tabiki sertbest meslek dıyelım.ayrıca buradakı arkadaslar kadar yakısıklıda degılım kaslıda =( soruna gelıcek olursam Listemde bulununların hepsının kişiliğine dürüstlüğüne inanıyorum ha unutuyodum missu var bide asdfghjk

0|1
    0|0
    • bir kere benim aklımdaydın o sırayı önemseme o kadar ^^

ismimi ayrı olarak belirtmen kalbimi çalmana sebep oldu ahah <3

• kimseyle tanışmadım tanışmayıda düşünmüorum amacım bilgi fikir paylaşmaktır daha fazlasına gerek yok.

0|1
    0|0
  • vardı panpa hatta gönlümü kaptıracak kadar inandım samimiyetine

0|1
    0|0
  • 8 kişi var :)))

0|1
    0|0
  • 5-6 kısı var

0|2
    0|0
  • İsim verip reklam olmayalım..

*Çok delikanlı adamlar var hacı..Gacılar da...

0|1
    0|0
  • Bazilari garip bazilari sahte bazilari kendi icindeki durumunu da anliyorum ama baskalarindan da etkilenen yapida oldugunu seziyorum .

Kendi icinde durustluk bazilarinda yok .

Bazilari tek tarafli gormekte . Kullanilmis gibi hissedilmek te rahatsiz edici .

0|0
    1|0
Yükleniyor...