5 kilo vermek istiyorum ne kadar sürede veririm

173 boy 64 kiloyum her gün 1 saat tempolu yürüyüş 10-15 dk aerobik yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum günlük 1000 kalori falan alıyorum 5 kilo vermek istiyorum ne kadar sürede veririm.?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle vücut yağ oranı analizin yapılmadan ne kadar sürede ne kadar kilo vereceğini burada kimse söyleyemez her insanın metabolizması ve kas yapısı birbirinden farklıdır.Aldığın kalori yaptığın spor antrenman tarzın bunlara göre kilo alman ve verme durumun değişir.Ama şunu söyleyebilirim eğer diyetine devam edersen cok düzenli bir şekilde ve yürümek yerine normal tempoda koşarsan 90 günde gözle görülür sonuçlar alabilirsin.

Ancak 10-15 Dakika Spor'un etkisi olmaz vücut yağ yakma safasına bile 15.dakikadan sonra geçiyo sana tavsiyem 45 dakika sıkı bir spor yap haftada en az 3 gün Genç Ve Fit ekibinin evde Kardiyo videosundan yararlanabilirsin.İyi sporlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1 ay bilemedin en gec 2 ay

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi yapıyorsan 4 haftada çok rahat verirsin diyebilirdim ancak boyuna göre kilon güzel, o yüzden kilo vermekte zorlanabilirsin. Yapabiliyorsan koşmayı dene, akabinde de bölgesel çalışma yap ki kilo verdikçe sıkılaşsın vücudun.

Sakın kahvaltıyı es geçme, karbonhidratı sıfırlama, meyve şekeri alma, su tüketimini arttır spor yaparken ancak sürecini tamamladığında suyu normal seyrine indir birkaç gün de su atıcı bitki çayları iç fazla suyu da at. Tamamdır.

0|0
    0|0
  • önemli olan kendini hafif zorlayacak tempoda yürüyüş ya da koşu yapmandır. normal yürüyüşle kilo veremezsin. koşu yap karnına acı girdiğinde yürüyüşe devam et tekrar koşu yap

0|0
    0|0
  • sağlıklı beslenme ve orta derce sporla 45 günü bulur. metabolizmanada bağlı. bazısı dünyayı yiyor yinede kuru. bazısını da su bile şişmanlatıyor.

0|0
    0|0
  • beslenmeni düzenle

0|0
    0|0
  • Sağlıklısı zaten 1 ayda max. 5 kilo :D Sen 1.5 ayda falan verebilirsin

0|0
    0|0
  • ölüm diyetine gir 7 günde, hergün spora yap

0|0
    0|0
  • 15 günde verirsin

0|0
    0|0
  • 18 günle 30 gün arasında verirsin.

0|0
    0|0
  • günlere saatlere takılmadan yola devam

0|0
    0|0
  • bence kılon boyun posun yerınde hiç ugrasma taş gibisin :)

0|0
    0|0
  • yarına kadar verilebilir:)

0|0
    0|0
  • 1 aya yakın olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1000 değilde 1300 falan daha ideal iyi bir diyet yaparsan 1-1,5 ayda verirsin

0|0
    0|0
  • 1 ayda 8 kilo vermiştim yediklerinle alakalı birşey sporda olursa biraz iyi olur

0|0
    0|0
  • bu tempoyla devam et

1 aya verirsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...