Ben neden başarılı olamıyorum okadar senelerdir emek verdiğim halde

arkadaşlar canım gerçekten çok sıkkın ben belediyecilik üzerine okudum lisede fakat gel gelelim belediyede çalışamıyorum bile benim tanıdığım orta okulmezunu arkadaşım bile belediyeye işe başlamışken ben sayıyorum yerimde hep başka benle alaksı olmayan mesleklerde 9 yıldır çalışıyorum niye ya illa tanıdıkmı olması lazım bende hayatta soğudum yemin ediyorum bir tanıdığım alakası olmadığı halde belediyeye işe başladı nerde bu adalet :(((((

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Malesef devlette işler böyle yürüyor bir şekilde torpil lazım. Kpss yi gerçekten çalışarak mı kazanıyor onca insan.. :|

0|0
    0|0
    • haklısın çocunluk bencede kazanar değil ama adaletmi bu ya :(

• bu belediyeye giren arkadaşların sana da yardımcı olamazlar mı bir şekilde

• pek sanmıyorum :(

Erkekler Ne Diyor 4

• ilaki tanıdık olması lazım .adalet tam da böyle birşey. eşitlik ise böyle değil. sen adalat yerine eşitlik istemelisin. yani ne istediğini ne düşündüğünü bir daha kontrol etmelisin. biraz daha caba gösterirsen bence istediğin hedefe ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • ben zaten bunun farkındayım ama hiç bişey istediğim gibi olmuyor anlamıyorum ya ya ben salakmıyımki hayır ama olmuyor

• İşte bu noktada benim düşüncem devreye giriyor bende bana yardımcı alıncağı zaman mezuniyete bakmam adam okumuş kaç sene ama uygulamada kafası bir şeye basmıyor diğer tarafta okumamış afa cin gibi cocuk her dedini 1 kerede anlıyor ve neyi nerde ne zaman yapıcağını kestirebiliyor ben neden sırf okumuş dye işime yaramayan elemanı alayım ?

burda adaletten eşitlikten önce bence kendini sorgula o zaman bulursun cevabı

0|0
    0|0
    • ya arkadaş alakası bile yok salak değiliz cahilde değiliz sende bence kendini sorgula

• işe ihtiyacı olan birinden iş veren ne gibi bir çıkar bekleyebilir ?

Komiksin nokta yazmaya değmezsin daha

• boşversen arkadaş ben zaten çalışan biriyim hemde senelerdir fakat insan kendi mesleğini yapamıyorsa gidipte bilgisini kullanmasına fırsat verilmiyorsa hiç bilmeyen biri onun yerine alınıyrsa bana adaletten bahsetme

• ankarada dayın varsa calıısabilirsin.*

0|0
    0|0
    • :(

• haklısın ama öyle bişey olmadığı içn branşım olmayan mesleklerde sevmeden mutsuz olarak çalışmaya devam diyorsun ozaman :(

• hayatın kanunu böyle

• Lisede belediyecilik mi okudun? Hangi lise belediyecilik eğitimi veriyormuş?

0|0
    0|0
    • mahalli idareler okumuştum 4 sene zamanında

• önce bu ruh halinden kurtul sonra gerisi gelecektir.

• ruh halimin nedenide bu olaylar zaten insanlara güvenim kalmadı :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...