Ölümüne galatasaraylıyım ama chelsea bize deplasmanda fark atar kesin eleniriz alay konusu olur muyuz?

sizce beşiktaş ve fenerbahçeliler bizle alay ederlermi fark yersek ezik derler yine

Güncellemeler:
iyiki soru sorduk hesabımı kapatıyorum ne söylerseniz söyleyin uğraşmak istemiyorum sizle bir daha bu siteye gelmem

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar liginden men yiyen takımın taraftarlarımı Galatasaray´la dalga geçecek?

4|4
    0|2
    • bizim cl ye gitmememize sevinmemelisin bence fenerbahçe de türkiyeye başarılar getiriyor ayriyetten bu kişinin kim oldunu sen biliyorsun.

• bak fenerlilere ciddi yorum yapan yok çünkü sıkt bu konular tek bu adam yapıyor bunuda.

Erkekler Ne Diyor 14

• sen ayakta ölen adamsın al reklamınıda yapıyım dostum demekki Galatasaray şampiyonlar liginde bir tek avrupa takımlarına koymamış bir yek onların canını bukadar acıtmamış Drogba sneijder :D

2|3
    0|1
    • yemin ederim değilim

• kesin o karaktersizdir.

• Yine mi atisma peşinde herkes

0|0
    0|0
  • Valla o fırsatı hiç kaçırmayız şüphen olmasın :)

0|0
    0|2
  • Kimsin bilmiyorumda Galatasaray size ne koymş arkadaş hep Ağzınızda Galatasaray lafı dolanıyor.

0|0
    0|0
  • ayakta öldün tamam artık yeter

1|2
    0|0
  • ASDASdas desinler ne olacak işin zevki orada fakat bazıları pisleşebiliyor cidden.

0|1
    0|1
  • galatasaray baska bır şey baska bir duygu o turu gecıcez inşallaahh

0|1
    0|0
  • ne yenilmesi. turu atlayip geleceğiz cimbom bitti demeden hiç bişi bitmez

1|1
    0|0
  • bu nasıl bir taraftarlık, sen gs li değilsin olsaydın böyle düşünmezdin.

ben bir gs li olarak tur atlayacağımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • onların jose mourinhosu var

• geçen sene r.madrid'in başında da vardı ama g.tlerin zor kurtardılar arenada.

futbol sahada yürekle oynanan bir oyun olduğu için jose'nin etkisi de bir yere kadar.

• ezik fenerlinin soracagi soru ancak bu kadar olur

0|0
    0|1
  • 6 yeseniz içimin yağları erir

0|0
    1|0
  • korkunun ecele faydası yok

0|0
    0|1
  • acilen negatif zeka geliştirici hapı alman gerek hemen acil doktoruna görünmen lazım :D

0|0
    0|0
  • Siz neden kendinizi Galatasaraylı gibi gösterip aklınız sıra pislik yapmaya çalışıyorsunuz?

Bilmem farkındamısınız ama bu yaptığınız sizin Galatasaraya karşı ne denli eziklik içinde olduğunuzu gösteriyor.Kendinizi küçültüyorsunuz.

Bu arada ben sizin erkek olduğunuza inanıyorum ve size tavsiyem,sürekli pembe nicklerle dolaşmamanızdır çünkü alimallah sürekli pembeler içinde olmaktan dolayı,çok kötü etkilenecek ve istenmeyen değişimlere uğrayacaksınız :)

2|1
    0|1
    • cinsiyetim erkek olsaydı mavi nicki alırım

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen nasıl bir galatasaraylısın ya. Hep böyle derler deplasmanda yer. Asıl şampiyonlar liginde deplasmanda bir sey oluyor bize. Yine olacak insallah o sey. Biz ona ruh diyoruz. Unutmayalım ki galatasaray bitti demeden bitmez

0|0
    0|0
  • Real Madridle 66 sezondur maç yapacak seviyeye gelmeyen takımlar mı bize laf sokacak?

0|0
    0|0
  • azıcık ederiz :)

0|0
    0|0
  • Bıkmadın mı ?

0|0
    0|1
  • Ayakta ölen git buradan

0|0
    1|1
Yükleniyor...