Başartünün altına tayt giyen kız neyin kafasını yaşıyor?

kızları anlamıyorum aklınca moda yapıcak üstü minare altı şişhane süper mini etekli Rus kızlarına kurban ol emi peki başartünün altına tayt giyen kız neyin kafasını yaşıyor?

• Üstü minare altı şişhane....
    47% (9)10% (1)34% (10)Oy Ver
  • Bu nasıl perhiz bu nasıl lahana turşusu....
    16% (3)0% (0)10% (3)Oy Ver
  • Aklını sevdiğimin kezzy aklınca moda yapıcak....
    16% (3)10% (1)14% (4)Oy Ver
  • Ruhun kaşar olmuş bedenin bakire olsun kaç yazar....
    21% (4)70% (7)38% (11)Oy Ver
  • Süper mini etekli rus kızlarının içi ve dışı aynı oluyor....
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adin cikmis Armageddon

Bu sorunlar bircok ks uyesine sag gosterip soldan yerlestirdin yumrugu yerlestirdin. Yalniz kendileri farkinda degiller :D

Benim de yillardir elestirdigim carpiklasma .

Aslinda acip Kur an-I Kerim e baksalar kapanma hangi mantikla nasil olacak cok net belli .

Bu konuda da ks de birsuru kaynakli cevaplarim var. Bircoguna sorgulamak islerine gelmiyo :/ :D ...

Ben B sikini sectim .

5* lik soru . Icerik olarak popular ve mumkunse bu konu enuste sabitlenmeliki herkes gorebilsin.

Ayrica gunun sorusu hic olmazsa ...

Polemiklerden uzak bu konuya el atilmali .

Sac teline bile aman gozukmesin diye itina gosterenler neden asagilari bazi acik kadinlarindan daha belirgin vucud hatlarini sergiliyorlar ?

Sozde Muslumanliktir . Tovbe edip dogrusunu yapacak kadar iman sahibi mi turden kapalilar merak ediyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kapanmanın ne olduğunu bilmiyor demek ki

çok öyle tipler

bilgisizlik, cahillik vs. vs.

ama hayat onların ne giyip ne çıkardıkları kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • dünyada bu kadar konu var senin gibide beyinsizlerin bu işlerle uğraşması ne acı

5|1
    1|2
    • bende onu yazacaktım şimdi. adam 100 soru sormuşsa 99 u mini etek ruslar tayt ve kaçlalarla ilgili. adamın 2 gram beyni var onuda bunlara yoruyor

• :) yazık yahu

• o da bişey mi ben baş örtüsü ile( baş örtüsüne hiç bir karşıtım yok ama baş örtüsü takanların baş örtülerini göz önünde bulundurarak giyinmelerini tavsiye ediyorum) timberland gördüm a unutmadan bir de bir yaşlı teyzenin baş örtülü idi o da ve gayet simple giyinmişti,kafasından daha büyük(nerdeyse ipad kadar vardı) samsung ile konuşurken gördüm.

0|0
    0|0
  • özenti farklılık duygusu aptallık cahillik mallık gerzeklik dınden imandan hebri olmayan sus bebekleri..bende kapalıyım ve oylelrinden nefret edyorum başlarından cekmek ıstyorum o tesetturu...haketmıyosunuz ortunmeyi diye

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasını yaşıyosun rus ajanımısın ne anlamadım ya :)

0|1
    0|0
  • rus kizlari ne alaka simdi ?

1|0
    1|1
  • üstü forma altını sorma :-)

0|0
    0|0
  • Hiç yorum yapmıyorum daha bugün gördüm. Her şey gözüküyor.

0|0
    0|0
  • Durdurup sormak lazım.Bu kafayla o kafalar anlaşılmaz azizim...

0|0
    0|0
  • kendini bulmayı bekleyen biri...yargılamamak lazım...mevlam doğru yolu göstersin...

0|0
    0|0
  • Ayran kafası Armican *-*

0|1
    1|0
  • Ruhun kaşar olmuş bedenin bakire olsun kaç yazar...

0|0
    0|0
  • Ruhu kaşarr.

0|1
    3|0
  • Üstü minare altı şişhane... hoşuma gitti :DDD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Baş örtünün altına bone takıyorlar tayt giyemezsin temel görünüm kurallarına aykırı der konuyu anlamazlıktan gelirim...Eleştirmemek gerek nasıl mutlu hissediyorlarsa öyle giyinsinler onların inançlarının hesabını öte tarafta biz vermeyeceğiz sonuçta...

3|1
    0|1
  • Başlıkta yok ama soruda rus geçmiş yine asdadad. Herkes herşeyi hakkıyla yapmıyor tabi. Hakkıyla doktorluk,mühendislik,savcılık yapamayanlar olduğu ve daima olacağı gibi hakkıyla kapanamayanlarda oldu,oluyor ve olacak. Rüşvetçi doktor yüzünden tıp dünyasına ve diğer doktorlara çamur atmak ne kadar saçmaysa böyle tipler yüzünden dine diyanete saldırmaya çalışmakta o kadar saçma.

1|0
    0|0
  • Süper mini etekli rus kızlarının içi ve dışı aynı oluyor...

0|0
    0|0
  • Eşleşme bulunamadı.

2|0
    0|0
  • ne oldum müslümanları onlar var benimde gördüklerim şıklardan "D" diyorum

1|1
    0|0
  • Kezzy... Literatüre yeni bir kelime girdi.

0|0
    1|0
  • üst mekke alt paris hoca efendi :D

0|1
    0|0
  • bu sefer olmadı abi.

1|0
    0|2
  • Üstü minare altı şişhane...

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bu nasıl perhiz bu nasıl lahana turşusu...

0|0
    0|0
  • ahahah yine rus kızlarını karıştırdın sorunun içinde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...