Günde ne kadar basketbol oynanmalı?

kardeşimle birlikte basketbola gidicez artık benim büyüme kıkırdaklarım da kapanmadı. günde ne kadar süre boyunca basketbol oynamalıyız ki boyumuz uzasın?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar canın isterse o kadar oyna. "büyüme kıkırdağı" senin dilimize kazandırdığın bir sıfat gibi ama canın saolsun senin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayanların zaten 18-19 yaşından sonra boyu uzamaz. Erkeklerin de 21'den sonra 1 belki 2 cm.

Erkekler için 14-18+2 arası, bayanlar için 12-16+2 arası boy uzaması için ideal zamanlardır. Gün aşırı 1 saat kadar ip atlama, yüzme, basketbol sporları ile uğraşıp beslenme konusunda da organik yumurta, organik keçi peyniri, süzme peynir, organik günlük keçi sütü tüketilmesi gerekir. Beslenme olmadan spor yavan kalır.

0|0
    0|0
  • Basketbol u boy uzatmak icin oynama sadece zevk almak icin oyna boyun zaten uzar obur turlu senin icin iskenceye doner

0|0
    0|0
  • Yıllardır süregelen bu yanlış algılamayı düzeltmek istiyorum basket boyu uzatmaz uzun boylular basket oynar

0|0
    0|0
  • kıkırdakmı

0|0
    0|0
  • Basket boynu uzatiyormus :-) 14 yili cm e vursan şuan aya dayanmis olmaliydim sanirim . günde 2saat oyna ama zevkine . boy değil ziplamani etkiler.

0|0
    0|0
  • Benm büyüme kıkırdağımın kapanıp kapanmadığına nerden baktırabilirim :D

0|0
    0|0
    • doktora gittim sol bileğimin röntgeni çekildi

• ilk defa duydum. mantıklıymış. benmki kapanmıştır heralde liseden beri uzamıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• basketbol boy uzatmazki

0|0
    0|0
  • polislik sınavlarına gireceğim her şey hazır fakat boyum 1,63 ne yapmalıyım ben çıldırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...