Arkadaş olarak gördüğünüz biri size aşık olursa ne yaparsınız?

Özellikle kızlara sormak istiyorum. Arkadaş olarak gördüğünüz birinin size aşık olduğunu öğrenseniz ona karşı tavrınız değişir mi? Bütün ilişkinizi kesmeyi ya da ona zarar vermeyi düşünür müsünüz?

0|0
14|0

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda olmaz. Her zaman davrandığım gibi davranırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• tabiki de elimde olmadan ona karşı tavrım değişir, sonuçta bir daha eskisi gibi aramızdaki ilişki sürmeyecektir bu da çok doğal sonuçta ne kadar düşünmek istemesen de onunla konuşurken, göz göze gelirken ya da bir şeyler paylaşırken aklının bir köşesinde hep bu olacaktır. zarar vermek mi, kesinlikle böyle düşünmem.. ama senin onun hakkında düşündüğün gibi o senin hakkında düşünmediğinden diyalog konusunda ciddi bir değişiklik söz konusu. anlayacağın işin zor :D eğer tavsiye istersen ona soğuk davrandığını hissettirmeden yavaş yavaş aranıza mesafeleri koyman, tabi unutmadan bir anda bunu yaparsan incilebilir ;)

0|0
    0|0
  • kesinlikle araya mesafe koymaya çalışmalı bu durum yüzünden çok çektim ben 5 ay boyunca onu sevdiğimi sandı yani seni kırmamak için yalan söyleme ihtimali var tabi kişiliğine de bağlı mesafeli davranabilir veya tamamen ilişkisini kesebilir de

1|0
    0|0
  • başıma geldi yakın zamanda.. direk uzak durdum çünkü böyle bişeye asla izin vermem ve onun da üzülmesini istemem o bakmdan olmaz deyip uzak durdum.

0|0
    0|0
  • arkadas kalmayi isterdim ama yinede aramiza mesafe koyardim..

0|0
    0|0
  • daha soğuk davranırdım herhalde ümitlendirmemek için ama zarar vermek felan olmaz

0|0
    0|0
  • zarar vermeyi elbette düşünmem eğer bir birliktelik düşünmüyorsam mesafeli davranırım çünkü boş yere ümit vermek olur hala yakın davranmak

0|0
    0|0
  • bütün ilişkimi kesmem ama mesafeli davranırım.

0|0
    0|0
  • Hep aynı terane..Sürekli olan şeyler..

0|0
    0|0
  • araya mesafe koyarım,onun iyiliği için...

0|0
    0|0
  • blmezden gelrm sanrm ama oda kaybetmeyi istemedğm bir arkadaşmsa.

0|0
    0|0
  • evet tavrım değişir

eskisi gibi davranmam

0|0
    0|0
  • o bana değil ama ben ona aşık olmuştum o beni sevmiyodu yani bütün ilişkimizi kesti ne bir iz ne bir nefes hiçbirşey bırakmadı geride :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zarar vermek istemem ama artik onunla konusmiyacagim kesin. Cok konusmak istesemde konusmam cunki sonucta seven bir kisiyle arkadaslik olmaz.

Onun beni sevdigini bile bile bsy olmamis gibi onunla arkadas gibi konusamam. :)

0|0
    0|0
    • Peki kendisi bilmiyorsa senin bunu öğrendiğini.

• Ozaman konusurum herhalde...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...