Kızlar kız arkadaşınınızın evinde yatıya kalırmısınız?

Genelde kızlar birbirleriyle erkeğe göre daha çok yakın arkadaş oluyorlar daha samimi kalmalarda oluyor ondan sordum.

0|0
21|2

En İyi Kız Görüşü

• Kalırım tabi ,pijamA partileri,eğlenceli oyunlar,mezdekeler,kolbastılar,şarkı söyleme yarışmaları,kim kiminle nerede ne zaman falan :)) sonradan bzm ble yiyemeyeceğimiz pastalar yapmalrdır,başa tülbenti sarıp temzlk yapmalar,erkek dedikoduları,sapık muhabbetlerin ardından dini sohbetler. :)) vs vs vs :)) tabi bunları rahatça yapabilmenin tek sebebi aileler tanışıyor ,kaç yıllık arkadaşlarımın olması.Güven var :))

0|0
    0|0
    • Ya ya aileler tanışıyor kaç yıllık arkadaş olmayanlar ne yapsın ya ya.

• Sanırım neşeli ve gülmeyi espriyi seven bir mizacın var aferin sana ne diyim güzeldi.)

• ayağının serçe parmağını ömrün boyunca sehpanın kenarına vurmayasın emi.Hadi kal sağlıcağğla :D

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet kalirim, bu ona yakinlik ve samimiyetim in derecesine gore olacak birsey. Ama olacak birsey. Cok sik olmasada, cunku evini ve yataginda uyumayi seven biriyim :)

0|0
    0|0
  • kalmadım

kalmam

kaldırtmazlar

hoşurt

0|1
    0|0
  • Bu ayın 22sinde arkadaşımda kalmak için kocamdan izin aldım. Güzel bir kız gecesi yapıp sabahlayacağız. Bugün de kuzenimde kalıcam.

0|0
    0|0
  • Ohoooo çok kaldım kankam vardı neredeyse hergün birbirimizde kaldırdık

Diğer kız arkadaşlarımda da çok kaldım kalabalık bir gruptaki ayeıca 4 kız bir yatakta uyuduğumuzu biliyorum haha

0|0
    0|0
  • hiç kalmadım kalmamda.

0|0
    0|0
  • hiç kalmadımm...

0|0
    0|0
  • Hiç kalmadım . Kuzenim var arkadaşım gibi seviyorum onlrda kaldım 2 defa falan . ama bize çok gelen oluyor .

0|0
    0|0
  • Kalırdım evlenmeden önce.

0|0
    0|0
  • kalmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben evımden baska yerde kalmam.

Sabah 5te olsa o eve girilecek.

0|1
    0|0
    • Anladım haklısın yıkansan yıkanılmıyor böyle bir rahatsızlık şimdi biraz ayıp olucak ama ben başka evde tuvalete bile girmek istemiyorum biraz var takıntılarım yani.

• Him sendede başka yerde rahat edememe, uyuyamama sorunu var sanirim ;)

• kalırım cokta kaldım.Mesela bugünde esralara gidiyoruz :)

0|0
    0|0
    • Gez bakalım gez bugün esra yarım dilek siz kızlar iyisiniz erkeklere göre daha yakınsınız arkadaş olarak birbirinizle.

• Boşver daha iyi ya elbette gezicen kafan dağılıyor iyi yapıyorsun boşver oda şans yani.

• kalırım hatta daha dun kaldım :)

0|0
    0|0
    • Peki tuvelete girmek sıkıntı oluyor mu başka yerde evinden başka bazıları sırf o yüzden kalamıyor çünkü.

• Kalırım, kaldım.

0|0
    0|0
  • Kaldım 2 3 kere :)

0|0
    0|0
  • hiç kalmadım

ama bende cok kaldı kız arkadaslarım

0|0
    0|0
    • Ne güzel işte ağırlayıcı kızmışsın sende deplasmana gitmedin hep ev sahibi oldun.)

• Kalırım, neden olmasın.

0|0
    0|0
    • İyide sen sıkıntılıydın pek arkadaşların falan yok diyordun hı hı iyi bak kalıyormussun seni pisi seni pisicik.

• kalırdım

0|0
    0|0
  • Kalmadım ama kalırım öyle bir durum olsa.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım horladığı için kalamıyorum maalesef :))

0|0
    0|0
  • kalırımda kalırlarda bu biraz özgürlüğüne bağlı ailenle yaşıyorsan zor

0|0
    0|0
    • Güzel kalmalar sana çantanı hazırla eşyanı alıp çıkıyorsun dimi kalmaya giderken..)

• cümle bozukluğu anlamadım

• Yani kalmaya giderken eşye alınıp çanta hazırlıyorsun dimi onu dedim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Baba, ben mervelere ders çalışmaya gidiyorum. :-)

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormak için çok aradınmı :)

0|0
    0|0
    • Evet ortak sen sor başka ciddi soruda tek cevap alırsan mutlu ol artık ciddi soru aramıycan bu sitede yanıt alamıyorsun çünkü.

• çok iyi bir cevap verdin valla haklısın.

Yükleniyor...