Uğur koşar hakkinda dusuncelerini nelerdir

Allah de otesini birak. Bana Allah yeter. Yüzleşme adli kitaplarinin yazari ve Gülben ergenin konugu olan Uğur kosar kisisel gelisim ile ilgilide bilinen bu adamin kitaplarini okuyan var mi membun musunuz . bir kac kez konusmalarina denk geldim cok sakin ve anlattigi konular ruhumuza hitap ediyor motivasyon icin de guzel geldi peki sizin gorusleriniz neler? Kitap yorumlarini okudum herkes mest olmus sekilde anlatmis birde sizden dinleyelim :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bende geçen gün o programa denk geldım bu hafta o iki kitabı aldım ama elimde başka kitap olduğu için daha okumak nasip olmadı..

0|0
    0|0
    • hem de iki gün önce almışım

link

• bir günde bitirirsin fazla zaman almaz bende kpss hazırlanıyorum ama kitap okumaktan ders çalışmaya fırsat bulmuyorum :)

bence düşündüğünden farklı bişi ele almış ben öyle tahmin ediyorum güzel bir kişiliği var programda izlediğim kadarıyla

• EİC için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 5

• bilmiyorum, dinlemedim ama ilk cümlendeki söze katılıyorum. Allah de ötesini bırak. Bana Allah yeter.

0|0
    0|0
    • onlar cıkardıgı kitap isimlerı :D

• Senn adina sevndim Allah hidayete erdirsin herkesi bole dusunenler oldugu surece ne kavga ne kotuluk yayilamaz

• öyle ama dünyada hayatında böyle birşey mümkün olamaz ne yazık ki. :)

• Adöb kitabını okudum beğendim diğerlerini de okumayı düşünüyorum. Sen okudun mu :)

0|0
    0|0
    • Hayir almak nasip olmadi fakat okumayi istiyorum begendiysen guzeldir:)

• Bana da kardeşim vermişti. Diğer kitaplarını da okumaya karar verdim :)

• Allah de beynini bırak gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum onu

0|0
    0|0
  • kitabını okumadım ama dediğin gibi sakin biri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen bende mest oldum. allah bana yeter'i okudum tek kimeylr MUTHIŞ! butun kitaplarini alicam :) tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...