19 Mart'ta Galatasaray Chelsea'nin ceza sahasına girebilir mi?

galatasarayın maçını özellikle izlemek istiyorum maç star tv'de

Güncellemeler:
19 martta fenerbahçe beşiktaş chelsea el ele

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Fenerbahçeliyim ama GS den umutluyum o maç için. Akıllı oynarlarsa yenebilecek güçteler bence

4|1
    0|0
  • Yahu kızım futbol topu versem eline, lahana diye yemeğini yapmaya kalkarsın. Birde kalkıp vikviklemiyormusun... Daha 10 günden fazla varken ne bu telaşın ayrıca. Hayatın bu kadar boş sığ ve sefil mi? Yazık sana.

1|0
    0|0
  • Galatasaray sana çokmu girdi ki chelseanin ceza sahasına girebilirmi diye soruyorsun kıskanıyormusun Drogbayı yoksa :)

1|3
    0|0
    • ulan ne adamsın ya :D

• la bu adamın beyninde sorun var galatasaraya karşı çok düşmanlık besliyor bir tek gsye dil normal hayatta birine sinirlenmişse burada soru açarak kendini tatmin ediyor.emin ol biz burada cevap verirken gülüyordur :)

• biliyorum tabi :)

• O kadar da değil Chelsea 'yi çok büyütüyorsunuz gözünüzde..Galatasaray bence yine hücum oynayacak Chelsea kapanacak çünkü skor ve ortam bunu gerektiriyor Chelsea kontra atağa çıkacak 0-0 onları tur atlatacağı için öncelikli hedefleri gol yememek olacak..

2|0
    0|0
  • bukalemun fbjk

2|1
    0|0
  • Besiktasi bu işlere karistirmyalim

0|0
    2|0
  • :))))) bence ırzına bile geçer ceza sağsının

5|1
    0|0
  • Valla orası bilinmez ama sana baya giren olmuş orası belli

1|0
    0|0
  • tt arenada elimizden zor kurtuldular cech in dakkaları yemek için sarfettigi çabayı sanırım maçı izleyemediğin için görmedim seni suçlamıyorum canım

1|1
    0|0
  • Malonun gol sevinci var ya; he o sana...

0|0
    0|0
  • kimin eli nerde belli değil :) ama el aleme koycaz :)

1|0
    0|0
  • anlaşıldı galatasaray 19 martta sadece Chelsea'ye koymicak..

0|1
    0|0
  • Bi tane gol atar diye dusunuyorum ama kac tane yer tahmin edemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Gol bile atar bir fenerbahçeli olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Giremez kardesim ama bu soruyu bir sürü idnenin olduğu yerde açmamalidin küfür bunlarin ahlaki

0|0
    4|4
  • o gün ele ele verenin, eline vereyim o zaman ;)

3|5
    0|0
  • ooo sen ne diyorsun, değil chelseanin ceza sahası,annenin pazar sepetine bile girer cimbom

4|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşım böyle düşünmen doğru değil, fenerbahçe beşiktaş Türk takımı da galatasaray gavur takımı mı? Avrupada hepimiz Türk'üz bunu unutma, aynı muameleyi kendi takımına yapıldığını düşün.. Ben Bandırmasporluyum ama avrupada her TÜRK takımının arkasındayım..

2|1
    0|0
  • Şerefsizlik hat safhada.

1|5
    0|0
  • fenerbahçe beşiktaş chelsea el ele koyun koyuna :))))

2|1
    1|3
  • 18 Mart olmasın ceza sahasına girip güzel goller atıp sikecek seni Drogba merak etme

0|0
    0|0
  • girer ama bişey yapamaz :)

0|0
    0|3
  • ağır yorum yazmıyorum, yazarsam kötü olur çünkü...

beşiktaşlıyım ama bu dediğin ayıptır, hakarettir

çünkü galatasarayda öncelikle bir TÜRK takımıdır ve ne olursa olsun avrupaya karşı bir türk olarak galatasaray'ı destekliyorum...

ister gs, fb, ts, bjk...avrupada destekçimizdirrr...

link ayrıca bu şarkı benden sana gelsin...

2|1
    0|0
Yükleniyor...