Kız milleti değil mi :)

Arkadaşımla işimiz vardı.. Orada bunun arkadaşı kız gördü bizi.. bir süre konuştuk filan.. Arkadaş wc'e kadar gitti.. Hanımefendi benle tanıştı.. Daha sonra bizi öperek uğurladı.. Daha sonra bunu yolda gördüm biraz sohbet ettik.. Telini filan verdi.. Buna 2 3 gün sonra mesaj attım :)) 2 3 Gün konuştuk.. Eski sevgilim filanda sevmiyordu vs dedi.. Daha sonra yağmur yağıyor işte yanımda biri olsa filan diye şeyler ima etmeye başladı.. Tabi bende hemen atılmayarak dalgaya aldım :)) Bir kaç gün daha konuştuk.. Buna bişey yazdım geri dönüş yapmadı.. 2 3 gün mesaj atmadım.. Daha sonra bir sorun mu var dedim.. Hayır nerden cikardin diyip.. Bir kaç gün daha sohbet ettik.. Geçen yine bişey yazdım.. Geri dönüş yapmadı :))

Tabi artık mesaj filan atmıyacağım (. Totosunu kaldırmanın bir alemi yok :))

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• soru nerde ?

0|1
    0|0
    • adam içini döküyo kızım illa bir soru mu olcak

• kızın kim ? üslup düzeltelim lütfen. ayrıca içini dökmek istiyorsa soru sorma yerine yazı yazsın.

• şikayet etmen yeterli :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşveeeer anı yaşa sen konuştunuz bitti demi vakit geçirdin geçti gitti kafana takıntı bile yapmaya değmez

0|0
    0|0
    • yok ya ne takacam :D

aslında son cümlem bazı erkek arkadaşlara mesaj veriyor :D o yüzdende açtim bu konuyu :D

• haha kız işini biliyor :D

• Yaşadıklarm böle yapıo insanı :D

• bencede atma niye uğraşasın kiii :D

0|0
    0|0
  • başlığı okudum sadece

öle bir şarkı vardı o geldi aklıma link

0|0
    0|0
  • Ee sonuc:D

0|0
    0|0