Neden her şey sınava yakın oluyor?

Her şey şu lanet sınava yakın oluyor.

Aile baskısı, sivilceler falan, paraların suyunu çekmesi, hoşlandığım kıza açıldığıma rağmen hala daha bir şey olmaması, yanlızlık, sinüzitimin azması, gece uyuyamam zırt pırt kalkma, sınavı kazanamayacağımı bildiğim halde kaygı, evden kaçma gibi hissler...

Piskolojim boduldu resmen, çok moralsiz hissediyorum kendi mi. Piskiyatriye gitmeyi düşünüyorum fakat cevrem ve ailem, iş olsun diye ve başka açıyla bakacaklar.

Bunların üstesinden nasıl gelirim. Yardımcı olun arkadaşlar, ne yapmalıyım? Bunalıma girdim, kendimi bıcaklayasım var. Her şey üst üste geliyor...

Güncellemeler:
Günde 1,5 paket sigara bitiyor bırakmayı düşündüğüm halde. Bırakmaya o kadar niyetliyken.
Kıskançlık krizimin çok arkası bu arada. Hoşlandığım kzın arkadaşı kuzenim o kadar samimi grdüm ki kıskandım.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sınav dünyanın sonu değil ki.Ben de çok stresliyim moralim bozuk ama sen abartıyorsun yani.Sakin ol biraz

0|0
    0|0
    • Herşey sınava yakın oluyor, abarttığım yok. Sada önce böyle şeyler hiç yaşamadım.

• Bu yaşadıkların normal şeyler sadece zamanlama kötü.Ama sen sıkıntı yapma herşey yoluna girer

• İnşallah...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...